Teksas Hoz Comics Renkli Nostaljik Seri Sayı 01

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,296
İstanbul
Sevgili ÇD üyeleri, bu başlıkta, Hoz Comics'in renkli olarak yayınlamış olduğu Teksas Nostaljik Serisinin 14 sayısının yeni düzenlemelerini sizlere sunmaya çalışacağım.

Taramalar 300 dpi da ve şahsıma, düzenlemeler ise Bosnalı bir arkadaşımız olan emeri'ye ait olacak.

Çizgi Diyarında bir diğer Türkiye - Bosna ortak çalışmasını gerçekleştireceğimiz için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum.

Antiparantez, bu işbirliğinin fikir babası olan sevgili Assad'a ve sevgili Shoryuken'e de huzurlarınızda teşekkür ederim.

Beğeneceğinizi ümit ediyorum.

Teksas Hoz Renkli 01 (drzeko & emeri)

Teksas%20Hoz%20Renkli%2001_zpseod2f56d.jpg

Teksas Hoz Renkli 01 (RAW)

Sevgi ve saygılarımla.

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,999
Çalışmanızı çok beğendim sevgili drzeko.Daha önceki renkli paylaşımları es geçmiştim fakat bu güzelikte paylaşımı atlamak yazık olur.Teşekkürler ediyor paylaşımlarınızın devamlılığını umut ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,708
Arşivlerde yeni bir sayfa açılıyor
İlk kez okuyalı 50 yıldan fazla oldu bu macerayı
Renklisini de daha önce okudum ama, bunlar için yeni bir sayfa açıyorum
Mükemmel...
Drzeko, Esad ve emeri dostlara teşekkürler

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,706
Şimdi Tommiks' e bakarken Teksas'ı nasıl atlamışım. Mükemmel ortaklık, kalite üstü paylaşım. Teşekkürler, arkadaşlar.:)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,638
Gaziantep
Cynbc' nin Nereden başlamalı? sorusuna "Teksas Tommiks'ten" demiştim. Bu renkli tarama nedeniyle bende Teksas'tan başlayayım. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,740
İstanbul
Olağanüstü güzellikte bir çalışma olmuş. Bu sayının bu güne kadar arşivlerimizde yer alan taramasının sahibini minnetle anarak bu yeni ve güzelim çalışmayı hem arşivlerimize hem de ilgili listeye taşıyalım.

Tüm serinin elden geçirileceği müjdesini de almış olmanın verdiği mutlulukla çalışmanın sahibi sevgili drzeko ve emeri'ye çok teşekkür ediyorum. Elbette bu işbirliğinin mimarları sevgili Assad ve Shoryuken'i de unutmuyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,635
Kasımpaşa
Uluslararası çalışmalar da başladı..
Drzeko ile emeri ve de Assad dostlarımıza çok teşekkürler.
Ama bu sayılar bir başka özel...
Mükemmel bir düzenleme olmuş.
Teşekkür eder, saygılar sunarım..

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,296
İstanbul
Sevgili ÇD üyeleri, tarama ve düzenleme yapmak isteyenlere karşılaştırma yapabilmeleri açısından faydalı olacağına inandığım için Teksas Hoz Renkli 01'in tarafımdan yapılmış taramasının linkini ilk yanıtımda hemen düzenlemesinin altında paylaştım.

Bundan sonra da her sayının hem taramasını hem de düzenlemesini birlikte paylaşacağım.

Yararlanmak isteyen arkadaşların çıkacağından eminim.

Sevgi ve saygılarımla.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Teşekkürler
Yarım asır öncesine doğru fakat Renkli bir yolculuğa bizleri uğurladınız,
Elinize sağlık...!