Renkli Teksas Hoz Comics! Nostaljik Seri Sayı 07 - Lauter'in Oyunu

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
Renkli Teksas Hoz Comics! Nostaljik Seri Sayı 07 - Lauter'in Oyunu

ix3xx0.jpg

Kendi taramamdır.
Sayfalar: 193 - 224. Kenar boşlukları, bilinçli olarak sayfa numaraları gözükmeyecek şekilde kesilmiştir.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Yolbulduran kardeşim emeğin ve paylaşımın için sağolasın.
Teksas'ı renkli okuma şansı verdiğin için çok teşekkür ederim.Herşey gönlünce olsun.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sevgili Yolburduran Paylaşımın için çok teşekkürler.
Ancak sayfa numaralarını neden gizleme ihtiyacı hissettiğini ve bunu özellikle yepmış oldupunu belirtmene pek bir anlam veremedim doğrusu.

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
Amacım sayfa numaralarını kesmek değil, beyaz boşlukları azaltmaktı.
e-kitap okuyucular küçük cihazlar. Sayfa kenarlarındaki beyaz boşlukları ne kadar azaltırsam, ekranda resim ve yazıları o kadar büyük görebiliyorum. Tahmin ettiğim kadarıyla forumu takip eden kişilerin çoğu, PC monitör üzerinden okuyor ve aradaki farkı pek hissetmiyordur.

Öte yandan, bu sayılar, bir seri takip ettiğinden, titiz kişiler sayfa numaralarını takip etmek isteyebilirler. Bazen arada eksik sayfayla tarayanlar olabiliyor veya bir macera önceki sayıda tam kesildiği yerden mi devam ediyor, emin olmayan kişiler çıkabilir. Sayfa numaralrını ayrıca bu yüzden yazdım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Çok teşekkür ederim.
Çok can sıkıcı bir şekilde ortada duran iki kırmızı sayenizde yokoldu.
Çok iyi oldu..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Bana kalırsa, Renkli Teksas ile nostalji kelimeleri pek uyuşmuyor. Çünkü Teksas ile ilk tanıştığımız ve bize artık nostaljik gelen zamanlarda, renk sadece kapaklarda vardı. Ama renkli okumanın tadı da başka oluyor. Büyük bir emek harcayarak bu tadı bizlere yaşatan arkadaşlarımıza çok çok teşekkürler...