esseGesse Teksas Hoz Comics! Sayı 23 - Kambur

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
file

Çok uzun uğraşlardan sonra ancak evde yüklemeyi başarabildim.Altay 1944'ün tavsiye ettiği ultrasurf de dahil olmak üzere birçok şey denedim ama iş yerinde yüklemeye muaffak olamadım.Sanırım bazı düzenlemeler yapılmış.Korkarım bundan sonra iş evdeki kotalı internete düşecek.:(Tabi bu sorunu aşabileceğim tavsiyeleriniz olursa seve seve dinlerim.
Gerçi bir kırmızının daha maviye dönüşmesi sağlanacaksa herşeye değer.:)
Tüm dostlara keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Bir kırmızı daha maviye dönüştü, harika bir teksas cildimiz daha oldu, gerisi ayrıntı indirmek isteyen bir şekilde indirir, ha media, ha rapid farketmez, bu gün inmez, yarın iner, sen bunca emek vermişsin site beğenmemek ne haddimize. Emeklerin için çok teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
"Sinbad" kardeşim;
tarama işleminin ne kadar vakit aldığını, yazıcı ve bilgisayarın başında insanı ne kadar yorduğunu, insanın özel ve hatta iş hayatını ne derece etkilediğini, kısaca ne kadar fedakarlık gerektirdiğini bilen birisi olarak gönülden size teşekkür ediyorum.
Bununla birlikte bugün "Bortecinefb" kardeşimin (en nazik ifade ile) kızgınlığına da katılıyor, tabiri caizse paylaşımdan (insanlık gereği bir tek nezaket ya da görgü ifade eden kelime yazmağa dahi üşenip) nezaketsizce pay alıp arkalarına bakmadan kaçanları da şiddetle kınıyorum. Bu konuda değerli site yönetiminin alacağı tedbir ya da her kararı destekleyeceğimi de açıkça ifade ediyorum,
YOKSA YAKIN BİR ZAMANDA BELKİ "SARKOMER" DE ENAYİ YERİNE KONULMAKTAN BIKIP FORUMDAN KAYBOLUP GİDENLERE KARIŞACAK.
Saygılarımla...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Dostum başardığını görmek beni sevindirdi .Sende rapidzedelerdensin bilirim.Küstüm rapide mediaya katılıyorum diyenlerdensin anladığım kadarı ile linki görünce öyle düşündüm.Gelelim sarkomer kardeşimin dediklerine öncelikle pek öyle kestirip atmak istemiyorum .Zamanla herkes saflarımıza katılar diye umut ediyorum ama yönetimin aldığı(alabileceği)her türlü oluşum ve karara da saygılıyım.Bir an önce uyuyanların uyanması dileğimle.(Tarama ve yükleme gerçektende çok meşekkatli bir iştir.)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dostum Sinbad,
paylaşımın ve emeğin için çok teşekkür ederim.
Bugün ne kadar uğraştığını ekrandan izledim.
Biz buyuz işte.
Karşılıksız vermeyi bilenlerdeniz.
Söz söylemeyi, dostlukları paylaşmayı
ekmeği arkadaşlığa katık yapmayı bilenlerdeniz.
Bu nedenle arsızca sömürenler olabilir
bu bizi yolumuzdan döndürmemeli.
Sonra bu alan çok acımasız bir yer.
Bir alırlar, iki alırlar,
sonuda tıkanırlar.
Sağlıcakla kalalım, sevgiyle karşılıksız paylaşalım.

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
Eline sağlık hocam,teşekkürler

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
"Sinbad" kardeşim;
tarama işleminin ne kadar vakit aldığını, yazıcı ve bilgisayarın başında insanı ne kadar yorduğunu, insanın özel ve hatta iş hayatını ne derece etkilediğini, kısaca ne kadar fedakarlık gerektirdiğini bilen birisi olarak gönülden size teşekkür ediyorum.
Bununla birlikte bugün "Bortecinefb" kardeşimin (en nazik ifade ile) kızgınlığına da katılıyor, tabiri caizse paylaşımdan (insanlık gereği bir tek nezaket ya da görgü ifade eden kelime yazmağa dahi üşenip) nezaketsizce pay alıp arkalarına bakmadan kaçanları da şiddetle kınıyorum. Bu konuda değerli site yönetiminin alacağı tedbir ya da her kararı destekleyeceğimi de açıkça ifade ediyorum,
YOKSA YAKIN BİR ZAMANDA BELKİ "SARKOMER" DE ENAYİ YERİNE KONULMAKTAN BIKIP FORUMDAN KAYBOLUP GİDENLERE KARIŞACAK.
Saygılarımla...

Sayın Hocam tabiki ben sizin kadar özveri gösteremiyorum.Sizin emeğinizin yanında benimkinin lafı bile olmaz.Ama yinede ben o kişilere takmamaya çalışıyorum.Herkes yaptığından utansın deyip geçiştiriyorum.Ama malum forumun uyguladığı gibi bir tedbiri bu işe hasbel kader uzun süresini vermiş biri olarak tasvip etmiyorum.Bence teşekkür etmeden alanlar birşeyleri yanlış yaptığını düşünerek bir gün bu yanlışlarından dönecektir.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Sayın Hocam tabiki ben sizin kadar özveri gösteremiyorum.Sizin emeğinizin yanında benimkinin lafı bile olmaz.Ama yinede ben o kişilere takmamaya çalışıyorum.Herkes yaptığından utansın deyip geçiştiriyorum.Ama malum forumun uyguladığı gibi bir tedbiri bu işe hasbel kader uzun süresini vermiş biri olarak tasvip etmiyorum.Bence teşekkür etmeden alanlar birşeyleri yanlış yaptığını düşünerek bir gün bu yanlışlarından dönecektir.

Bende senin gibi düşünüyorum.Gün gelir,elinde olan olmayana ulaştırmaya çalışır.çalışmazsada canı sağolsun demek gerekir.
Çünkü;
Burası almadan vermeyi bilenlerin forumu,en azından ben öyle biliyorum.
Evet bir teşekkür yazmak zor değil.Ancak ben,yazmayanlarıda anlayabiliyorum.Bazan insan sayfalar dolusu yazmak ister fakat bir türlü nerden başlayacağını bilemez.Sadece kuru kuru bir teşekkürde yazmayı kendi içine sindiremez.Çünkü bilirki,gerçektende ortaya konulan emek ve paylaşım ruhu kuru teşekkürün çok ötesini hakediyordur.
İşte ;
Ben pek çok arkadaşımızın kardeşimizin bu duygularda olduğunu düşünüyor ve yazmayanları yazmadıkları için anlayabiliyorum.

Benim internet bağlanma sorunu ne zaman olacağı belli olmuyor görüşemezsek.Sizleri unuttuğumu sanmayın.
Tüm dostlara esenlikler diliyorum.

Not:Bağlantı sorunum tüm sitelerde olmuyor bazı sitelerde sorun oluyor.

.

hakanbi

Süper Üye
3 Şub 2011
511
75
profesör sen sopa bulup yetişene kadar blek le rodi adamları çoktan yere sermişler.emeklerin için teşekkürler sinbad

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
628
1,386
bu güzel paylaşımınız için teşekkür ediyorum elleriniz dert görmesin