esseGesse Teksas Hoz Comics! Sayı 06 - Yarasa

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
29yfbxx.jpg

Alıntıdır. Xepcot tarafından taranmıştır. Keyifli okumalar herkese..

Maceranın devamı , 2.bölüm :

2je8ne0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Böyle tıkır tıkır işleyen, istekleri takip eden,istek sahiplerinin isteklerine değer veren, olabildiğince bunları değerlendirip yerine getiren bir başka formun ve forum paylaşımcılarının değil Yurdumuzda Avrupada dahi olabileceğini düşünemiyorum. Yok böyle bir forum. Bugün "istek Bölümü"nde bu çizgi roman hakkında istekte bulunmuştum, akşamı forumda yer aldı. Hones kardeşim büyüksün, büyük; mükemmel bir paylaşıma daha imza attın, emeklerin için sağol, eksik olma... Xepcot kardeşime de sizle birlikte emeklerinden dolayı gönülden teşekkürler...

Son düzenleme:

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,788
eline saglik hones bu paylasimin cok iyi oldu :) bende ki kitabin boyutu cok yüksekti onun icin nasil yaparim diye düsünüyordum ki sen yetistin :D cok tesekkürler.yanliz macera yarim kalmis.devami varmi `? eger yoksa ekleme yapabilirim...

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
eline saglik hones bu paylasimin cok iyi oldu :) bende ki kitabin boyutu cok yüksekti onun icin nasil yaparim diye düsünüyordum ki sen yetistin :D cok tesekkürler.yanliz macera yarim kalmis.devami varmi `? eger yoksa ekleme yapabilirim...

Arkadaşlar bir karışıklık oldu , kusuruma bakmayın :9

Maceranın devamını en kısa zamanda yükleyeceğim..

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Maceranın devamı yüklenmiştir , keyifli okumalar herkese..

nidram47

Yeni Üye
10 Haz 2009
3
1
hones üstadıma ve bizi bu güzel maceralarla buluşturan emek veren bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler