Teksas Hoz Comics! Sayı 10 - İntikam Yemini

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,684
Bosna
d8r0k8dt5gev6keh6.jpg

Scan drzeko, edit Assad
300dpi, original size

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Nefis ekip çalışması ve harika tarama-paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Assad ve sevgili Drzeko...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
RAW paylaşımlarınızda
koyu renk harici çerçeve yapmasanız
daha güzel olacak diye düşünüyor
ve bu düşüncemi affınıza sığınarak paylaşıyorum
sevgili drzeko ve Assad dostlarım.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Selam, sevgi ve saygılarımla

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
RAW paylaşımlarınızda
koyu renk harici çerçeve yapmasanız
daha güzel olacak diye düşünüyor
ve bu düşüncemi affınıza sığınarak paylaşıyorum
sevgili drzeko ve Assad dostlarım.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Selam, sevgi ve saygılarımla

Sevgili Ahmet abi, arka planı siyahlatma sebebimiz, tarama sırasında arka sayfadaki çizgilerin görünmesini engellemekti.
Arka plan beyaz olduğunda arka sayfadaki çizgiler bariz bir şekilde görünür hale geliyor ve düzenleme sırasında onları yok etmek için sayfayı fazlaca beyazlatmak mecburiyeti hasıl oluyor ki bu da konuşma balonlarındaki yazıların bile silikleşmesine neden oluyordu.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili drzeko ve Assad dostlarım bir kez daha taramanın güzelliğine hayan oldum.
Varlığınız güç katıyor.
Selamlar.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
Sevgili ve değerli drzeko ve Assad dostlarım. teks, teksas ve tommiks çizgi romanları sizin güzel çalışmalarınız sayesinde hem bizleri sevindirdi hem de bu güzel siteye değer kattı. yeni tommiks ve teksas taramalarınız devam edecek mi. bizde alışkanlık yapan bu güzel çalışmalarınızı özledik.
teşekkürler.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
İnsan,bu paylaşımı sokakta görse.Assad ve drzeko paylaşımı olduğunu anlar..228 sayfa,oya ile işlenmiş gibi..Ellerinize sağlık üstadlar..

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çok teşekkür ederim muhteşem ikili yine büyük bir paylaşım ellerinize yüreğinize sağlık :)

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Sevgili ve değerli drzeko ve Assad dostlarım. teks, teksas ve tommiks çizgi romanları sizin güzel çalışmalarınız sayesinde hem bizleri sevindirdi hem de bu güzel siteye değer kattı. yeni tommiks ve teksas taramalarınız devam edecek mi. bizde alışkanlık yapan bu güzel çalışmalarınızı özledik.
teşekkürler.

Sevgili dostum, bu aralar artan iş yoğunluğum yüzünden geçici olarak Teksas ve Tommiks taramalarına ara vermek zorunda kaldım, özür dilerim.
Ama en kısa zamanda 11. sayılarla huzurlarınızda olacağımıza söz veriyorum.
En geç pazartesi Assad dostumuz düzenlemeleri sizinle paylaşmış olacaktır.
Saygılarımla.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Bu harika paylaşım için çok teşekkürler.
Kimileri için okunmaya değer görülmeyen ya da sıradan olan bu eserler benim nezdimde ise;
sanki farklı bir ütopyanın penceresini açıyor.
Evet bu forumda benim gibi hissedenlerin çoğunlukta olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.