Çelik Bilek Teksas Meydan Gazetesi Eki Sayı 06 - Takip

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
teksas06.jpg

Paylaşıma devam...
Serinin 6. kitabı...
Tüm gönül dostlarına saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Körler, sağırlar,
birbirbirini ağırlar durumu olmasın diyorum,
bekliyorum,
ı-ıh,
kimsede tepki yok
oturup ben yazıyorum.
Teşekkür ederim dostum.
Gerçekten hiç boş durmuyorsun.
Aman kendine dikkat et,
çok yorucu bir iş.
Erken yorulma ve sıkılma..
Daha bize lazımsın..
Kendine iyi bak.
Teşekkürler.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Ne yapalım sevgili savok, isteyen istediğini düşünsün ben yine edeyim teşekkürümü, bakunin üstadın dediği gibi sanırım, öyle sindirilmiş ki insanlar, sanki birşey yazarsam tepki alırım diye korkuyor. Yazın kardeşim korkmayın burada kimseyi ezdirmeyiz. Burası başka yerlere benzemiyor, rütbe, şan, şöhret, vip, zip yok(rar var :p). Gönülden verilen bazı şeylere gönülden yazılacak bir kaç kelam kişiyi olumlu yönde etkiler, o yüzden ben elimden geldiğince yorum ve teşekkür yazmaya devam edeceğim varsın körler sağırlar birbirlerini ağırlasın...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Körler, sağırlar,
birbirbirini ağırlar durumu olmasın diyorum,
bekliyorum,
ı-ıh,
kimsede tepki yok
oturup ben yazıyorum.
Teşekkür ederim dostum.
Gerçekten hiç boş durmuyorsun.
Aman kendine dikkat et,
çok yorucu bir iş.
Erken yorulma ve sıkılma..
Daha bize lazımsın..
Kendine iyi bak.
Teşekkürler.

Maalesef "körler-sağırlar" misali doğru gibi...
Bununla birlikte sizin ve sizler gibi dostların mesajları; verilen emeğin nezaket karşılığı olarak; benim mentalitem ve kişilik özelliklerim içerisinde önemli yer tutuyor.
Dedim ya mentalite bu; bir tek kelime biz emek verenler için çok olmasa gerek diye düşünüyorum ve bundan kaçınılmasını ya da buna üşenilmesini anlamam mümkün değil.
Neyse, yine maalesef ben de bu yanlışa alışmaya çalışıyor ve umursamamaya çalışıyorum.
Körler sağırlar ve deliler biribirimize yeteriz. Herkes yerinde sağ olsun...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Ben ağırlamaya akşam katılamadım, olsun varsın, katılanların gerçek sayısı rapidin istatistiklerinde belli, tek bir kitap taramaya kalkışanın bu emeği es geçemeyeceğini düşünüyorum, yani biz damdan düşenler birbirimiz daha iyi anlıyoruz. Ellerine sağlık sarkomer, teşekkür ederim.

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
Çok çok sağolun. Bu üşenmek ya da yazmamak olarak algılamayın bazen alıyorum ama yazamıyorum bir sorun çıkıyor ama bilin ki daima gönlümde saygımı ve size olan minnetimi duruyor.