Teksas&Barbo Milliyet Gazetesi Eki Sayı 04

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
tarama0001ta.jpg

Milliyet gazetesi eklerinden oluşan ve forumda bulunmayan bir seri. Elimdeki 5.sayıyı da kısa zaman içinde yükleyeceğim. Umarım seri tamamlanır. Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Hocam. iyi akşamlar.
Beni şaşırtmaya devam ediyorsun,
herşeyi biriktiren ben bu seriyi atlamışım
Allah'tan arkadaşlar var,
sen varsın,
biz varız
Burada olmayı seviyorum.
Sevgilerimle.

...
Bir kuru mantıkla kalmışız yayan
Menzile varır mı yerinde sayan
Bu dünyada ab-ı hayat tatmayan
Beklesin,ahrette kevser falan var.
...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Hocam,Allah nazardan saklasın,güzel kitapları sayende görüyoruz,teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
"Savok" ve "Ertuğrul" kardeşlerim, övgülerinize teşekkür ederim. Naçizane ve mecburen, imkanlarımız dahilinde bu forum için paylaşımlara devam edeceğiz.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
"Savok" ve "Ertuğrul" kardeşlerim, övgülerinize teşekkür ederim. Naçizane ve mecburen, imkanlarımız dahilinde bu forum için paylaşımlara devam edeceğiz.

Sevgili sarkomer bizleri gerçekten birbirinden mükemmel kitaplarla buluşturuyorsun.Ama niye "mecburen" bu söz beni biraz üzdü dostum.Biliyorsun biz paylaşımların gönülden olmasını arzu ediyoruz.Seni rahatsız eden bir durum bizi de fazlasıyla üzer.Saygılarımla

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sevgili sarkomer bizleri gerçekten birbirinden mükemmel kitaplarla buluşturuyorsun.Ama niye "mecburen" bu söz beni biraz üzdü dostum.Biliyorsun biz paylaşımların gönülden olmasını arzu ediyoruz.Seni rahatsız eden bir durum bizi de fazlasıyla üzer.Saygılarımla

Sevgili kardeşim biliyorsunuz ki gönül rızası olmadan hiç kimse kimseyi zorla bir şeye mecbur edemez.Zannedersem ifadem yanlış anlaşıldı. Bu mecburiyet "GÖNÜLDEN MECBURİYET, SEVGİDEN MECBURİYET,SORUMLULUK DUYGUSUNDAN KAYNAKLANAN GÜZEL BİR MECBURİYET... Allah herkese böyle mecburiyetler nasip etsin.
Yine de mesaj yazarken farklı anlaşılmaya fırsat vermemek ve sizleri üzmemek için daha dikkatli olmaya çalışacağım. Saygılarımla...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Sevgili kardeşim biliyorsunuz ki gönül rızası olmadan hiç kimse kimseyi zorla bir şeye mecbur edemez.Zannedersem ifadem yanlış anlaşıldı. Bu mecburiyet "GÖNÜLDEN MECBURİYET, SEVGİDEN MECBURİYET,SORUMLULUK DUYGUSUNDAN KAYNAKLANAN GÜZEL BİR MECBURİYET... Allah herkese böyle mecburiyetler nasip etsin.
Yine de mesaj yazarken farklı anlaşılmaya fırsat vermemek ve sizleri üzmemek için daha dikkatli olmaya çalışacağım. Saygılarımla...

Aman çok sevindim yüreğime su serptin sevgili dostum zaten bizleri de birbirimize bağlayan bu gönülden mecburiyet değil mi? Sağlıcakla

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
BEN SANA MECBURUM

Ne vakit bir yaşamak düşünsem
Bu kurtlar sofrasında belki zor
Ayıpsız fakat ellerimizi kirletmeden
Sus deyip adınla başlıyorum
İçim sıra kımıldıyor gizli denizlerin
Hayır başka türlü olmayacak
Ben sana mecburum bilemezsin..​

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
BEN SANA MECBURUM

Bu kurtlar sofrasında belki zor
Ayıpsız fakat ellerimizi kirletmeden
Sus deyip adınla başlıyorum
İçim sıra kımıldıyor gizli denizlerin
Hayır başka türlü olmayacak
Ben sana mecburum bilemezsin..​

Kardeşim şiir bir harika, sizin gönlünüz daha bir harika... Teşekkür ediyorum.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,317
31,087
İzmir
Sayın hocam, bu link virus alarmı veriyor, linki yenilemek mümkün müdür acaba..
Saygılar...

You are not permitted to download the file "Teksas-Barbo-Milliyet-Sayae4rar.zip" because it is infected with the virus "Adware/Amonetize".
URL = download-shared.xyz/Teksas-Barbo-Milliyet-Sayae4rar.zip
File quarantined as: .