Teksas ceylan 173 -5 fasiküllü

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
o kadar cok teksas varki, hangi seriye ait bilemedim. yönetici arkadaşlar gerekli yere atarlar.

resim0heh.jpg

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Foruma yaptığınız önemli katkı,
emek,
fedakarlık,
paylaşımcı engin gönlünüz
ve paylaşımınızdan dolayı
gönül dolusu teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Foruma yaptığınız önemli katkı,
emek,
fedakarlık,
paylaşımcı engin gönlünüz
ve paylaşımınızdan dolayı
gönül dolusu teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

sarkomer rep puan 335 bin, en popüler üye. bırakın sallayım tahtını sarkomerin dedim. daha 10 fırın ekmek yemen lazım dediler. aman iyi dedim bizim burda fırınlar günde 3-4 bin ekmek üretir. günde 2 ekmek yesem 7000 gün sonra yetişirim diye hesap ediyordum. bana diyen meğerse istanbulda oturuyormuş, onun tanıdığı fırıncı günde 200.000 ekmek üretiyormuş. hesabı ona göre yap dedi. :Ğ

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Teksas, Tommiks bir kuşağın göz ağrıları, çizgi romanın "Teksas-Tommiks" olarak anılmasını sağlamış eserler; zamanında çok sayıda ve bir çok farklı seride basılmış olmalarına rağmen de muhtemelen çok tekrarlanmaları ve seri karışıklığı nedeniyle çok sık paylaşılmıyorlar.
Harcadığınız emek ve zaman için teşekkürler.

store

Yeni Üye
14 Ağu 2011
72
9
Güzelim kitap!Bizim delilerin elinde tablo gibi olurdu.Bu kitabı sevgili bakunin ya da Mehmet Ali tarasa idi tadından yenmezdi.Gene de lokum gibi..

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Güzelim kitap!Bizim delilerin elinde tablo gibi olurdu.Bu kitabı sevgili bakunin ya da Mehmet Ali tarasa idi tadından yenmezdi.Gene de lokum gibi..

elimdeki eski kitapları 10 lı ciltletmiş idim. her bir cilt 1000 sayfa . aslında taramaya hiç müsait değil. yapanda öyle bir sağlam yapmışki. cildi parçalasan kitabı aradan alayım desen sağlam çıkması mümkün değil. inan en iyi bu şekilde taranabilirdi.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Albay kardeşim süper bir çalışma olmuş,tarihi değeri olan bu çizgi romanları paylaşman bizleri çok memnun ediyor.Ellerine sağlık.