Teksas Ceylan Yayınları 9.Seri Haftalık Mecmua Sayı 035 (24 Ocak 1972)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
hj63.jpg

Sayın "Profesör" şahsında tüm "Diyar"a naçizane armağandır.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Bunlar en çok tuttuğum seriler. Çok teşekkürler hocam. Blek yumruğuyla soğan kırma pozisyonu almış, melon şapka(lı)nın vay haline... :)

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
birinci kitabın şokunu atlatamadan ikinci artçı şok ile iyice kafayı yedik :) kapakların güzelliği bile tek başına muhteşem, teşekkürler Sarkomer kardeşim ellerin dert görmesin

12 Şub 2010
15,006
543,776
Çok lütufkarsınız hocam, teşekkür ediyor ve tüm Diyarla sevinçle paylaşıyorum.
Blek'in avcı başlığına ilkokul çağımdan beri hayran olmuşumdur. En büyük emelim böyle bir başlığımın olmasıydı.
Lakin Urfa ( o zamanlar şanlı değildi:) ) ve civarında tüm aramalarıma rağmen bulamamıştım bu başlıktan. Kunduz da yetişmiyordu ki, avlayıp kendim yapmaya çalışayım:D

Swing ve arkadaşlarında da var ama Blek'in başlığı gibi değil. Swinglerdeki başlıkta kunduzun ağzı gözü, kulakları belli oluyor. Bu da bana, başa takmak için hayvan katliamını anımsatıyor ki, istemem diyorum:)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Geçenlerde Bay_X üstadımla konuşuyorduk; “Eserler hep tekrar, onların kapaklarına bakacaksın.” dedi, Oymak Başı derse dinlemek lazım :eek: ben eskiden kapaklardan hiç anlamazdım :( direkt açar okurdum, şimdi de pek anladığım söylenemez tabii, ama bu alışkanlıkları forumdan edindim ve kendi çapımda öğrenmeye de başladım, yorumları okuya okuya birazcık da olsa :rolleyes: bulaştı :D şimdi kapaklara da gerçekten bayılıyorum :d çok sağol üstadım :)

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Blek birazdan adama yıldızları saydıracak!
Bu kapakları saatlerce izlesem doyamam.
Özellikle Sayın sarkomer'in paylaşımlarında, daha bir anlam kazanıyor.
Ellerinize sağlık üstadım. Teşekkür ve saygılarımı sunarım.