Teksas Ceylan Yayınları 9.Seri Haftalık Mecmua Sayı 032 (03 Ocak 1972)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
k5vz.jpg

Tüm dostlarıma ve sevenlerine sevgi ve saygılarımla...
Ön kapak ciltten düzenlenmiş olmakla birlikte orijinal kapakla aynı olduğu düşüncesindeyim.

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,758
Ceylan Yayınlarının bu amblemini ilk kez cep boy Killinglerde görmüş ve sevmiştim. Gerçi tüm amblemlerini çokça severim. Ceylan Yayınları demek hep kaliteli ve zengin çeşitli çizgi roman demektir. Kaliteyi baskı olarak değil de çizgi romanın bizatihi kendisini kastederek söylüyorum:)

Teksas Tommiksçi olduğumuz bu paylaşımlardan belli olmuyor mu:)

Çok teşekkür ediyorum sayın sarkomer.

Saygılarımla.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bu geceki paylaşımlarınız benim en sevdiğim yerlerden...

Çok teşekkür ediyorum. Var olun...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Çelik Blek ve arkadaşlarının hep ağızdan dolma tek namlulu tüfekler kullandıklarını sanırdım am Rodi taramanın 32. sayfasının sağ alt köşesinde silahı doldurmadan peşpeşe 2 atış yaparak hem şerifengini'i bile kıskandıracak bir başarı ile 2 İngiliz'i vuruyor hem de silah tarihinde ilk çifteyi kullanan kişi olarak bir devrime imza atıyor ya da Cüneyt Arkın misali şarjörü hiç boşalmayan bir silah kullanıyor!

Teşekkürler, üstat.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
60'lı ve 70'li senelerin serileri gerçekten birer harika. Kapak tasarımı, resimleri, logosu ayrı bir nostaljisi var. Bu serileri 40 yıl sonra tekrar gün ışığına çıkarıp paylaşma nezaketi göstererek bizlere doyumsuz birer nostalji yaşatan başta sayın Profesör ve Şarkömer üstad olmak üzere tüm üyelere teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Bu kitap çıktığında 2 yaşındaydım. E, haliyle o gün görmem zordu, görsem ne anlardım o da ayrı konu.:) Şimdi keyfini sürme vakti.. Teşekkürler üstadım.:)