Teksas Ceylan Yayınları 7. Seri Sayı 080

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
x5lu.jpg

Şükür kavuşturana...
Çizgi Diyar ailesi, hepinizi çok özledim;
dualarınız ve içtenliğiniz için her birinize gönülden tekrar teşekkür ediyor,
en derin saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Merhaba hocam, merhaba..
Sağlıkla, mutlulukla devam paylaşmaya..
Yeniden seni aramızda görmek mutlandırdı beni..
Sevgi ve saygıyla..
Teşekkürler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Hoşgeldin hocam.
Güzel paylaşımlardan ziyade seni görmek daha değerli ve önemli.
Emeklerin için teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Kapak Blek'in özel öğretmen kılığına girip valinin konağına sızdığı muhteşem maceradan alınma ama içeride başka macera var.

Teşekkürler üstad, bir döndün pir döndün.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Şükür kavuşturana

Tabii ki, sarkomer hocamıza tekrar kavuşmak, hanesinden sağlık haberinin iyi olduğuna delalet ediyordur

Çok şükür

Tekrar hoş geldin hocam,

Muhteşem tarama, düzenlemelerinle de tekrar hoş geldin

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,460
Gerçekten müthiş bir kapak ve müthiş bir paylaşım daha. Yoksa sizin demi kozmik odanız var.

Çok teşekkürler, emeğinize sağlık.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Yaradılış ve eşitlik ilkesine göre insanların elbetteki birbirlerine üstünlükleri yoktur; fakat bazı insanlar vardır ki; gerek duruşlarıyla, gerek oturma ve kalkmaları ve gerekse muhabbetleriyle sizde farklı olduklarına dair bir his uyandırır ve elinizde olmadan onlara saygı göstermek mecburiyetinde hissedersiniz kendinizi. Onlarla bir arada olmaya doyamaz, müthiş bir haz alırsınız aynı ortamda bulunmaktan... İşte, bende "sarkomer" hocam için aynı şeyleri hissediyorum.
Paylaştığınız kitap önemli değil hocam! Bir şekilde bulur, diyarımıza ekleriz; ama sizin yerinizi asla dolduramayız, eksikliğinizi hep hissederiz. İyiki varsınız hocam; iyiki sizinle aynı ortamı paylaşıyorum. Tekrar hoş geldiniz diyor ve sonsuz saygılarımı sunuyorum.