Teksas Ceylan Yayınları 7. Seri Sayı 041 - 31.01.1968

12 Şub 2010
15,006
543,758
teksas4104.jpg

Olay, olay, olay:D
Çizgi roman okumayan sevgili Hüseyin'e çengel attım. Okuması için mis gibi Yarasa'lı Teksas armağan ediyorum. Çizgi romana başlaması için bu fırsatı kaçırmayacağına inanıyorum.
Sevgili tsubasa ( çizgi roman tutkun aday adayı:) ) şahsında
Tüm çizgi roman tutkunları ve tutkunluk aday adaylarına
Saygılarımla​

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Teşekkürler hocam. Yarasa, Çelik Blek'in uzun metrajlı sanırım tek macerası. Tommiks'te ise Binbirsurat, Binbirsurat'ın dönüşü ve Calavera'lı maceralar uzun solukluydu.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Şöyle sıkı bir çizgi roman hediyesi alsam belki ben de çizgi roman okumaya başlarım.. İnanın başlarım.. Ama böyle Samim Utkun kapaklı olsun.. Teşekkürler Abi..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Şayet Hüseyin'e de çizgi roman okutmayı başarırsan bir gün herkese okutmayı başarabiliriz, Haluk Abi. Çizgi Diyarı'nın 1 numaralı üyesini çizgi roman okumaya teşvik etmeye çalışmak da bizim çelişkimiz olsun :)

Şaka bir yana Hüseyin zaman zaman çizgi roman okuyor diye biliyorum.

"İmza yok ama kapak Samim Utkun'a ait herhalde, değil mi?" diye soracaktım, savok üstadım söylemiş bile.

Teşekkür ederim, ağabey.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çizgiroman tutkusunu hem başlatacak hemde sürdüregelecek bir güzel paylaşım ellerine sağlık...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
Ben kapaklar kime ait hiç bilmem anlamam, ama bu Teksas kapakları ben çok beğendim, Samim Utkun, artık aklımda öğrendim, sağol Haluk abi.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
ne güzel haberler geliyor,
bu Teksas zaten uçurmuştu bizi,
ne kadar teşekkür etsek azdır biliyorum
ama sağol ağabey, keyifli bir kaç gün daha
bekliyor bizi şimdi...

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Şu mesajı şu tarihte yazıyor olmam bile ne kadar ümitsiz bir vaka olduğumu gösteriyor galiba :(

Haluk ağabey lütfen affedin, bu saatten sonra hiç yazmasam daha iyiydi belki, ama siz yine de affedin.

Hediye için çok teşekkür ediyorum, başlangıç olarak en azından bunu mutlaka okuyacağım :D saygılar...