12 Şub 2010
15,006
543,642
teksas3804.jpg

Saygılarımla​

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
Cık cık cık...!
Blek'i de kız tavlarken gördük ya, bu iş bitmiştir.
ama zamanı gelmişti artık canım :)
Swing bile evlenmişken blek zaten evde kalmış sayılırdı di mi :D
teşekkürler üstat

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Sahiden nasıl bir kapaktır bu? Çelik Blek ve çapkınlık? :) Blek'e aşık olan kadınlar hatırlıyorum da tersine dair bir şey hatırlayamadım. Samim Utkan hoş bir muziplik yapmış bu kapakla.

Bunların her biri çok kıymetli bir hazinenin çok kıymetli sayıları. Teşekkür ediyorum, ağabey.

Bir kez daha hatırlatayım; senenin bitmesine az kaldı, ağabey. Kapatmak lazım seneyi. Gelmiyor musun İstanbul'a? :)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sahiden nasıl bir kapaktır bu? Çelik Blek ve çapkınlık? :) Blek'e aşık olan kadınlar hatırlıyorum da tersine dair bir şey hatırlayamadım. Samim Utkan hoş bir muziplik yapmış bu kapakla.

Bunların her biri çok kıymetli bir hazinenin çok kıymetli sayıları. Teşekkür ediyorum, ağabey.

Bir kez daha hatırlatayım; senenin bitmesine az kaldı, ağabey. Kapatmak lazım seneyi. Gelmiyor musun İstanbul'a? :)

Görünüşe aldanmamak lazım:)
Blek kur yapmıyor, kendisine sırnaşan eski eşkiya, yeni askerin kızının kalbini fazlasıyla kırdığı ve bozum ettiği için gönlünü alıyor:)

Yılbaşından önce toplanmak çok iyi olur sevgili Nihat, ben de özledim:)

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Blek e inanamıyorum,bu hale düşmemesi lazımdı.Paylaşımınız için çok teşekkür ederim sayın abimiz.