Teksas Ceylan Yayınları 07.Seri Sayı 065 (17.07.1968)

12 Şub 2010
15,006
543,712
file

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,782
Hiçbir Şey Ülkesi
Vay canına... Ben doğmadan bir yıl önce yayınlanmış bir Teksas çizgi romanını biraz sonra okuyacak olmak, çok ilginç bir duygu... Ellerinize sağlık Sayın profesör. Sizde sürprizler ve hazineler hiç bitmiyor...

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,028
317,644
Üstadım,bu harika eserler karşısında sarhoş gibiyim.Kim derdiki yaşadıgımız bu materyalist yalan dünyada,YÜCESOYLU bir kahraman çıkacak hiç bir karşılık beklemeden ,hiç bir zaman ulaşamayacagım eserleri çizgi diyarına ve gelecek nesillere hediye edecek.Seni seviyoruz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Üstadım,bu harika eserler karşısında sarhoş gibiyim.Kim derdiki yaşadıgımız bu materyalist yalan dünyada,YÜCESOYLU bir kahraman çıkacak hiç bir karşılık beklemeden ,hiç bir zaman ulaşamayacagım eserleri çizgi diyarına ve gelecek nesillere hediye edecek.Seni seviyoruz.

Yüce soylu kahramanlar çok bu forumda...
Bir de sizsiniz üstadım..
Haluk abi mükemmel bir Samim Utkun kapağı daha...
Teşekkürler.

yalcinartusta

Onursal Üye
28 Eki 2016
191
2,412
Vehip Sinan'ın kalıgrafisi ve ceylan yayınlarının neşriyatıyla ilk göz ağrımızdı Teksas, hiç bir zaman tüm fasiküllerini toplamayı başaramamıştık. her cümlesiyle çizimiyle ilk okumanın heyecanıyla geçen yıllar,,, :)
nostalji işte...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey

Benim haricimde o kadar çok kahraman var ki elimde olmadan bazen utanarak foruma giriyorum bu emekleri gördükçe.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,420
Kendi Koltuğunda

Benim haricimde o kadar çok kahraman var ki elimde olmadan bazen utanarak foruma giriyorum bu emekleri gördükçe.
Yazmayayım dedim ama..
Benim haricimde o kadar çok kahraman var ki demek.Ben bir kahramanım ama benim dışımda da çok kahraman var demektir.:D
Dediğimi ciddiyete alma biz senin demek istediğini anladık.
Bu arada bizimkiler samuray savaşcıları gibi görünmüşler.
Üstadımızın paylaşımları zerre kadar karşılık beklemeden o yüce iyilik dolu yüreği saat gibi çalışması için duacıym.Kendisine saygıda kusur etmeyerek selamlarımı gönderirim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Birbirini yiyenler,bölüşemez bir dağı,
Birbirini sevenler,paylaşırmış bir dalı.
Tam çizgi diyarı üstadları için söylenmiş..
Hepsi birbirinden yüce gönüllü..
Sevgili dostumuz profesör ve onun nezdin de,tüm paylaşımcı dostlara teşekkürler..

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
dile kolay 213 lük seri
haluk üstadım sıra sıra dizer bu seriyi foruma, buraya yazıyorum
elinize sağlık teşekkürler

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,839
Tarihi eser tadında nadir sayıları bizlere kazandırdınız çok teşekkürler.