Teksas Ceylan Yayınları 5. Seri 125 - 20.06.1967 İMAJ

12 Şub 2010
15,006
543,715
Tarama_20151227_16.jpg

Saygılarımla​

cizgibaykus

Kıdemli Üye
13 Ara 2013
110
212
Değerli Hocam, imaj dosyaları 2 sayfa çizgi roman ve toplam 6 sayfadan oluşuyor değil mi, öyle çıkıyor, cahilliğime veriniz. Acaba doğru program ile mi açıyorum. rar'ı yazarak cbr'ye çeviriyorum, ya da sıkıştırılmış rar'ı 'aç' komutuyla jpg'ye dönüştürüyorum...

12 Şub 2010
15,006
543,715
Değerli Hocam, imaj dosyaları 2 sayfa çizgi roman ve toplam 6 sayfadan oluşuyor değil mi, öyle çıkıyor, cahilliğime veriniz. Acaba doğru program ile mi açıyorum. rar'ı yazarak cbr'ye çeviriyorum, ya da sıkıştırılmış rar'ı 'aç' komutuyla jpg'ye dönüştürüyorum...

İmaj paylaşımlarında genellikle ön ve arka kapak ve varsa kapak içleri ile ilk ve son sayfaları yüklüyorum sevgili cizgibaykuş dostum.

İçeriğindeki maceralar başka serilerde defalarca yayınlanmış olduğundan bunların tümünü tarama yerine kitabın başlangıç ve bitiş sayfaları ile kapakların paylaşımını yeterli görüyorum. Kitabı tamamlamak isteyen dostlar, aradaki sayfaları başka serilerden alarak tamamlayabilirler.

İmaj paylaşımlarıyla, kitapların kapaklarının ilgili seride yer almasını sağlamak ve ayrıca hiç paylaşılmamış veya çok az paylaşılmış kitapların taranmasına zaman ayırabilmek imkanı doğuyor.
Saygılarımla.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,023
Böyle güzel anıları bizlerle paylaşırken imajına imaj katıyorsun sevgili dostum,uzun süre siteye giremediğim için paylaşımların bana bu kitapları bulmuş sevinci verdi,çocukluk hislerimi pekiştirdin.Teşekkürler ediyorum.