Teksas Ceylan Yayınları 02. Seri(1959) - Sayı 018

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
iPDrXVb.jpg

Son düzenleme:

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,788
tarihi eser degerinde cok eski bir kitabi cok güzel calismayla paylasima sundugun icin ellerine saglik Bay_x :D

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Sevgili Bay_x'in bu gece yaptığı paylaşımlardan bir tanesinde en güzel çocukluk anılarımdan birisi olan abimin eve pek çok sayıda çizgi roman getirmesine değinmiştim. İnanmayacaksınız belki ama ilerleyen yıllarda buna benzer sahneler hep en güzel düşlerimi süsledi. Pek çok kez yine elime çok sayıda çizgi romanın geçtiği rüyalar gördüm. Rüyanın içinde mutluluktan havalara uçuyordum neredeyse. Canlı, kanlı, elle tutulur bir mutluluktu bu. Bu rüyayı da inanın birkaç kez değil, defalarca gördüm. Uzun zamandır ama görmüyorum bu rüyayı. Sebebi açık; rüyam gerçeğe dönüştü. Bırakın onu yirmiyi, binlerce çizgi roman elimin altında. Ha bire yenileri geliyor. Bir gece bir dost, Bay_x, elinde bir sürü kitapla çıkagelebiliyor. Teşekkürler sevgili Bay_x.

Not: Yine de söz konusu rüyamı görmeye devam etmeyi isterdim. :)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,891
iskenderun-Hatay
Sevgili Bay_x'in bu gece yaptığı paylaşımlardan bir tanesinde en güzel çocukluk anılarımdan birisi olan abimin eve pek çok sayıda çizgi roman getirmesine değinmiştim. İnanmayacaksınız belki ama ilerleyen yıllarda buna benzer sahneler hep en güzel düşlerimi süsledi. Pek çok kez yine elime çok sayıda çizgi romanın geçtiği rüyalar gördüm. Rüyanın içinde mutluluktan havalara uçuyordum neredeyse. Canlı, kanlı, elle tutulur bir mutluluktu bu. Bu rüyayı da inanın birkaç kez değil, defalarca gördüm. Uzun zamandır ama görmüyorum bu rüyayı. Sebebi açık; rüyam gerçeğe dönüştü. Bırakın onu yirmiyi, binlerce çizgi roman elimin altında. Ha bire yenileri geliyor. Bir gece bir dost, Bay_x, elinde bir sürü kitapla çıkagelebiliyor. Teşekkürler sevgili Bay_x.

Not: Yine de söz konusu rüyamı görmeye devam etmeyi isterdim. :)
Sayın direnc11 siz de pek çok Zagor büyük albüm linkini yenileyerek bana sevinç yaşatmıştınız..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,395
Kelimenin tam anlamıyla BOMBA bu gerçekten.. süper bir paylaşım..ellerinize sağlık :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
direnc11'e;
Rüyaların gerçek olduğu yer burası..

Hepimizin ortak düşlerine kavuşmamızı sağlayan dostumuza gönülden teşekkürler..
Saygılarımla..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Rodi'nin mendili Blek'in yarasına nasıl ilaç gibi geldiyse bu kitaplar da bize ilaç gibi geldi...

Teşekkürler Bay_x

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Bir kısmımız bu Teksasları okudu hatta belki bir süre sahibi bile oldu ama sadece Bay-X bugüne kadar koruyup getirebilmiş bu muhteşem sayıları. İyi ki de yapmış.

Teşekkürler.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Ben de sevgili Vefalı kardeşim gibi,kitaptan tarandığı gibi olanını-ama vazgeçtim ikisini de-indireceğim.
Sevgili Bay_x,çok çok teşekkürler ederim,bir anda üç tane Teksasım oldu.Sağolun,varolun en iyi günler dilerim,hoşçakalın.

12 Şub 2010
15,006
543,709
Şüphesiz ve elbette ham taramayı tercih ediyorum

Ama beyazlatılmış olanı da indirdim ve okudum

İkide bir başa dönüp kapağına bir kez daha baktım ve daha kaç kez bakacağım

Bu kitaplar sadece rüyalarımızda değil, dualarımızda da oldu

Bay_x ile sadece rüyalarımız gerçek değil, dualarımız da kabul oldu