Teksas Ceylan Yayınları 132 lik Seri Sayı - 123

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
teksas001.jpg

teksas002.jpg

Sevgili ertuğrul düzenlemesi ile iyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
İki usta yan yana gelince
birde bu Teksas olunca
işte budur güzellik..
İşte budur tarama..
Hele kapak yeniden imal edilmiş
o kadar yani..
Sağolun dostlar..
Ömrünüz uzun olsun..

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu kitapların yayınlandı zamanda şimdide bu kapakları seveedim nedense.
ama içi bildiğimiz teksas. teşekkürler.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bence de kapaklar kötü ama ne bileyim Bir süredir Teksasım geldi, hani uzun zaman yemediğiniz bir yemek aniden aklınıza gelir de canınız çeker ya öyle.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Paylaşımda taramadan ziyade düzenlemenin çok daha önemli olduğunu biliyorum.
Bu nedenle; TÜM TEŞEKKÜRLERİ, basit ve kısa zaman alan bu basit taramayı kırpan, süsleyen, siyah beyaz tonların zıtlıklarını ayarlayan, özetle zaman ayırarak mükemmel bir şekilde düzenleme nezaketinde bulunan "ertuğrul" kardeşime yönlendiriyor ve ayrıca ben de kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
Ne mutlu ki; böyle dostlarım var!
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Yürek dolusu sevgi ve tebriklerimi iletiyorum öncelikle bu güzel tarama için.

İzninle daha büyük bir teşekkürü mütevaziliğin için göndermek isterim hocam.

İyi ki buralardasınız.

Ellerinize sağlık.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Profesör'ün cenaze töreni ile, Blek'in avcılar tarafından hainlikle suçlanıp idamla cezalandırılması ile, kuşlarla iletişim kuran küçük kızılderili kız ile oldukça uzun ve Çelik Blek için bana göre sıradışı bir senaryoya sahip olan bir macera.

Teşekkürler, dostlarım.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Diyarı bir aile olarak görmemiz boş ve temelsiz bir nitelendirme değil

Hiç yüzyüze gelmemiş insanlar bir aile olabilir mi

Bal gibi oluyor işte

Gecenin bir yarılarında hiç tereddüt etmeden biribirine telefon edilebiliyor, aileyi ilgilendiren konularda görüşülebiliyorsa, hal hatır sorulabiliyorsa bal gibi ailedir bu

Korolar prova yapmadan uyumlu bir konser veremez, milli takım oyubcuları kamplarda bir araya gelerek birlikte antrenman yapmadan uyumlu oynayamaz

ama Diyarda yaşları farklı, memleketleri farklı, politik, dini görüşleri farklı, sosyal yaşantıları farklı ve birbirlerini hiç görmemiş bireyler ikili, üçlü, sekizli işbirliğiyle tarama, düzenleme, çeviri, balonlama işlerini hiç bir antrenman veya provaya ihtiyaç duymaksızın el birliğiyle, gönül birliğiyle gayet güzel yapıyorlar

Bundan güzel aile mi olurmuş

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Ellerinize sağlık. Forumda günden güne taramaların kalitesi artıyor ve bundan ödün vermeyerek azimle tarayan sizlere de sonsuz teşekkür etmek bize kalıyor.

Her nekadar emeklerinizin karşılığı bir kuru teşekkür olmasa bile , gönülden yaptığınız paylaşımlarınız müteşekkiriz.

saygılar,,

mturkum

Yeni Üye
11 Ağu 2009
56
3
"Yükleme mevcut değil" yazısı çıkıyor. İlgilenen arkadaş olursa şimdiden teşekkürler.