Teksas Ceylan Yayınları 132'lik Seri Sayı 030

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
attachment.php

Teksas Ceylan Yayınları 132'lik Seri Sayı 030.cbr 49.3 MB

Arkadaşlar ilk taramam resim koyamadım kurcalaya kurcalaya öğrendim inşallah beğenirsiniz sunması benden afiyetle okuması sizden

Ekli dosyalar

• kapak.jpg
    kapak.jpg
    46.6 KB · Görüntü: 1,082
Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sevgili tafamus, ilk taraman hayırlı olsun ellerine sağlık, ortaklıklardan sonra taramalara da başladın ya artık kimse seni tutamaz, teşekkürler.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
kırtasiyeci arkadaş sağolsun tarayıcı var mükemmel küçük değil 15 20 dakikada taradı böyle idare edin yakında yavaş yavaş öğrenmeye başlıyacağız

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
merak etme sırada teksas hozun 1.sayısının 42 ve 43. sayfaları gelecek

sandokan

Süper Üye
25 Ocak 2010
3,288
2,738
Almanya-Hameln
Tesekkürler eline emegine saglik , insallah devami da gelir.
Bu sayi yanilmiyorsam 132 lik seriye ait.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Sevgili dostum tafamus,
mükemmel bir ilk çalışma.
Emek çok güzel.
Tarama güzel.
Niyet hepsinden güzel.
Benim de yaptığım gibi taramaları olduğu gibi yüklemişsin,
parmaklar bol bol gözüküyor.
Bu konunun uzmanları olan diğer dostlardan sana yardım gelir.
Ama ben çok beğendim.
Arkasının geleceğini söylemişsin.
Sabırsızlıkla bekleyeceğim.
Hoşçakal.
Sağlık ve mutluluk dilerim.
Babalar günümüzü kutlarım.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Kapağı benden olsun ancak hangi seriye ait olduğunu bilmediğimden listeye eklemeyi colinmccay üstattan rica edelim.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
valla daha önce bu kitabı alırken bakunim üstadla görüşmüştük öylesine kanaat getirdik ayrıca düzenleme içinde teşekkürler daha durun yarın neler olacak neler

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
valla daha önce bu kitabı alırken bakunim üstadla görüşmüştük öylesine kanaat getirdik ayrıca düzenleme içinde teşekkürler daha durun yarın neler olacak neler
Senin kadar iyi niyetli biri az bulunur, değerlerini yitirmemiş katıksız bir Anadolu delikanlısısın, seni tanıdığım için gerçekten seviniyorum ve insanların içinde hala birşeyler kaldığını görünce moralim düzeliyor. Hiç değişme ve teşekkürler :)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Gelelim istediğin yoruma, taramalar gayet temiz, fakat paintte düzenlemelisin, sevgili savok'un dediği gibi parmaklar görünüyor, benim tarayıcı HP 1315 ve kırpma işlemini önizleme sırasında yapıyorum, eğer bu işlemi yapabilen bir tarayıcıya sahipsen fazladan paintle uğraşmazsın, birde boyutu kaliteyi düşürmeden küçülten ufak programlar var (ben picture resizer kullanıyorum) bunların birini kullanarak boyutu ufaltırsan iyi olur. Bu taramandaki gibi az sayfalı ciltler için sorun olmaz ama yarın öbürgün 100-200 sayfalık bir kitap taramaya kalktığında tek bir sayfanın ortalama 2 MB olduğunu düşünürsen baya büyük bir problem olacağını tahmin edersin :).
Son olarak rar ile sıkıştırdığın dosyanın uzantısını .rar dan . cbr olarak değiştirirsen işte sana tam bir tarama oluşturmanın keyfi :)

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
valla ne diyeyim kırtasiyeci arkadaşın dükkanında var profisiyonel makina dev gibi gazeteyi koysan rahatlıkla tarar yani anlıyacağınız makine bana ait değil ayarlarıyla hiç oynanmadığı halde tarandı 15 dakika bilen sürmedi aklıma bu fikir geldi kendime ait tarıyıcım olana dek bunula idare edcem kusura bakmayın

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
valla ne diyeyim kırtasiyeci arkadaşın dükkanında var profisiyonel makina dev gibi gazeteyi koysan rahatlıkla tarar yani anlıyacağınız makine bana ait değil ayarlarıyla hiç oynanmadığı halde tarandı 15 dakika bilen sürmedi aklıma bu fikir geldi kendime ait tarıyıcım olana dek bunula idare edcem kusura bakmayın
Tarama işlemini yaptıktan sonra dosyayı evde düzenle diyeyim o zaman sana. Zamanla kendi tarayıcın olduğu zaman taraya taraya geliştirirsin işi.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,177
Tafamus kardeşim, ilk taramanız için sizi tebrik eder, mükemmel paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra sizi izlemeye devam edeceğimizden eminim ve bundan da son derece mutluyum. Sağ olun...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,913
NeverLand
Sevgili Mustafa; ilk tarama her zaman sıkıntılıdır. Bunun üzerinde duracak değilim.
Esas konu seni tanımanın verdiği mutluluk. Elinde olanı paylaşmayı bu kadar seven bir insan olarak minnettarım sana. Çok güzel bir tarama olmuş. Ufak tefek detaylar zamanla hallolur. Ama bu gece beni gerçekten çok sevindirdin.
Herşey için çok teşekkür ederim.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Sana bir çok seferler bir çok şey için teşekkür etmiştim ama taraman ve gelecek vaadeden mesajların için teşekkür etmek hepsinden daha keyifliymiş.:)Çok sağol ellerine sağlık.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,692
TAM 35
Bende kaptana katılıyorum ilk taramada elbette kusurlar olacak ama bunlar ufak tefek şeyler seni ilk taraman için çok tebrik ediyorum.Yılmak yok yola devam.:)

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Sevgili Tafamus emeğine çok teşekkür ederiz, teksas bir harika, bundan sonraki çalışmalarında kolaylıklar diliyorum...

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
şu niyetin güzelliğine bak.sanki bizler alacaklı;tafamus borçlu.kitabı bin dertle taratmış,paylaşmış.bizede alırmısınız diye soruyor.daha ne olsun kardeşim,varsın birazda kusurlu olsun.çok teşekkürler emeklerin için.