TEKSAS Ceylan Yayın 19. Seri 037

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Dostlar bu covitli günlerde bende abim ve kız kardeşimi maalesef kaybettim.Şimdi eşimin tedavisi ile uğraşıyoruz,umarım cenabı ALLAH eşimi bana bağışlar,paylaşımlarımda istediğim tadına henüz varamadım.Tekrar beraber olma ümidi ile.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,073
İzmir
Üstadım, öncelikle başınız sağ olsun.Allah sizlere ömür
ve sabır versin. Rahmetli olanlar ışıklar içinde uyusun...
Eşinize de açil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa sürede
sağlığına kavuşur. Paylaşım önemli değil üstadım...
Sizlerin sağlığı çok daha önemli.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Başınız sağ olsun kardeşim;
kaybettiğiniz canların mekanı cennet olur inşallah...
Paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkürlerimi iletiyorum.
Saygılarla...

52308R.gif

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,038
2,458
Yalova
Sayın vefalı, başınız sağolsun. Zor bir dönemden geçiyoruz. Allah sizlere sabır versin. Eşinize de tez zamanda sağlık diliyorun. Sağlıcakla kalın...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dostlar bu covitli günlerde bende abim ve kız kardeşimi maalesef kaybettim.Şimdi eşimin tedavisi ile uğraşıyoruz,umarım cenabı ALLAH eşimi bana bağışlar,paylaşımlarımda istediğim tadına henüz varamadım.Tekrar beraber olma ümidi ile.

Hüseyin abicim, kardeşlerine Allah'tan rahmet, sizlere de sabır dilerim.
Yengemize de acil şifalar diliyorum.
Büyük geçmiş olsun.
Dualarım sizinle.

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
522
6,222
Başınız sağolsun... Allah rahmet eylesin... Ablamıza da geçmişler olsun...

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Eşinize acil şifalar, dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Vefat edenlere rahmet, kalanlara başsağlığı dilerim.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Başınız sağolsun ALLAH sizlere sağlık ve afiyetler versin acınızı paylaşıyorum üstadım..

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
504
8,114
Başınız sağ olsun.
Allah'ım sizlere sabır versin.
Eşinize acil şifalar diliyorum.
Allah'ım eşinizi sizlere bağışlasın.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Vefalı üstadım eşinize cenabı haktan acil şifalar dilerim -kardeşlerinizin de inşallah mekanları cennet olur .zira efendimiz muhammed sallallahü aleyhi ve sellem taun veba gibi çaresi olmayan sari (bulaşıcı)hastalıkların hükmi şehitliğe vesile olduğunu ve hastalıkların çeşitli günahlara kefaret olduğunu çeşitli vesilelerle beyan buyurmuştur. bu da rabbimizin huzuruna temiz bir şekilde çıkmaya sonsuz bir yaşam da cennet gibi mekanda olmaya bir vasıta olmaktadır.Allah celle tüm hasta kardeşlerimize acil şifalar versin -bu vesileyle aramızdan ayrılan tüm kardeşlerimize rahmetiyle muamele eylesin ve mekanlarını ali eylesin. amin

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Üzgünüm. Acılarınızı gönülden paylaşıyorum. Başınız sağolsun. Eşinize şifa, Size de Sabırlar ve Sağlıklar dilerim.

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,260
Gerçekten çok zor bir durum çok üzüldüm vefalı, üstadım başınız sağ olsun mekanları cennet olsun. kalanlarınıza baş sağlığı ve sağlıklı uzun ömürler dilerim allah sabırlar versin.

yalcinartusta

Onursal Üye
28 Eki 2016
191
2,411
Allah Kardeşlerinize Rahmet etsin, mekanları Cennet olsun İnşallah, eşinize de acil şifalar diliyorum. Size de bu zor günlerde sabırlar diliyorum.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Başınız sağolsun
Vefat edenlere Allah tan rahmet diler. geride kalanlara sabırlar dilerim. Eşinizin sağlığına kavuşması için cenabı Allah a dualarımla sizede sabır dilerim.
Allah yardımcınız olsun.
Metin olun inşaallah üstesinden gelirsiniz.

boga

Onursal Üye
27 Kas 2010
184
2,315
Sn. vefalı
Allah size büyük sabır ve ecir versin. Kayıplarınıza Cenab-ı Hak'tan rahmet , hastanıza acil şifalar dilerim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,270
Üstadım, başınız sağolsun vefat edenlere Allahtan rahmet sizlere de sabırlar diliyorum. Eşinize de tez zamanda hayırlı şifalar dilerim.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,513
Ankara

Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin. Kayıplarınıza Allahtan rahmet, yengemize acil şifalar diliyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili adaşım başın sağolsun.Allahım sana ve geride bıraktıklarına sabırlar versin,mekanları cennet olsun inşaallah.