Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri(1974)Cilt 283

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
R6DDW7.jpg

"Üstat Bakunin"in herhalde eski bir taraması...
Arşivimde görünce ve forumda ilgili listede olmadığını görünce,
"Üstat"ın hoşgörüsüne sığınıp paylaşıma açmayı düşündüm.
"Üstat"a gönülden teşekkürler ve saygılar...

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Link yenilendi.
Saygılarımla...

Değerli dostum, emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Eliniz kolunuz ağrımasın. Ancak izninizle bir konuya dikkat çekmek istiyorum:

Boxca, ne yazık ki sorunlu bir site. Arada bir gayet hızlı dosya indirilebiliyorken, sıklıkla çok yavaşlıyor. Ama en kötü olanı yavaşlaması değil; bir noktada dosya ile bilgisayarın bağlantısı kesiliyor ve o noktada dosya, sanki inmesi tamamlanamış gibi davranarak indirdiğiniz yere konuşlanıyor. Okumaya, ya da kontrol için açmaya kalktığınızda dosya açılmıyor.

Bu, sadece bugün ve bir iki kere yaşadığım bir sorun değil; defalarca kez şahit olduğum bir durum. Site Azeri kardeşlerimize ait olduğu için, ilk gördüğümde çok sevinmiştim ama ne yazık ki işlevini tam olarak yapamıyor.

Saygılarımla.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Değerli dostum, emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Eliniz kolunuz ağrımasın. Ancak izninizle bir konuya dikkat çekmek istiyorum:

Boxca, ne yazık ki sorunlu bir site. Arada bir gayet hızlı dosya indirilebiliyorken, sıklıkla çok yavaşlıyor. Ama en kötü olanı yavaşlaması değil; bir noktada dosya ile bilgisayarın bağlantısı kesiliyor ve o noktada dosya, sanki inmesi tamamlanamış gibi davranarak indirdiğiniz yere konuşlanıyor. Okumaya, ya da kontrol için açmaya kalktığınızda dosya açılmıyor.

Bu, sadece bugün ve bir iki kere yaşadığım bir sorun değil; defalarca kez şahit olduğum bir durum. Site Azeri kardeşlerimize ait olduğu için, ilk gördüğümde çok sevinmiştim ama ne yazık ki işlevini tam olarak yapamıyor.

Saygılarımla.

Gerçekten de endirme keçidi çalışmıyor genelde..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
"hadon" ve "okaya" dostlarım,
evet siz de haklısınız ama bir de benden dinleyin;
rapid problemli ve dosyalar kısa zamanda siliniyor,
hotfile üst üste iki indirime izin vermiyor,
mediafire'de ise sık sık kota sorunu yaşıyorum ve her zaman upload yapamıyorum.
Diğer upload sitelerini ise pek denemedim ve de üye değilim.
Ara sıra mecburen boxca'da dosya yüklemesi yapıyorum.
Sizlerin tavsiye ettiği bir site varsa seve seve değerlendiririm.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Son düzenleme: