Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri(1974)Cilt 290

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
selam arkadaşlar gene başınızın tatlı belası ben şimdi sunacağım kitap benim için çok anlamlı çünkü babamın hediyesiydi ve ilkokula başlamadan okumayı öğrendiğim kitaptı o zamanların çocukluğu işte kaybetik kitabı yalnız yıllar sonra yeniden buldum kitabımı sapa sağlam duruyor karşımda umarım beğenirsniz teşekkğrler arkadaşlar iyi okumalar

290r.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Özellikle senin için manevi değeri olan böyle bir kitabı bizimle paylaştığın için ve emeklerin için çok çok teşekkürler tafamus...

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
tafamus öncelikle anlayışlı bir baban olduğu için şanslısın.çok az baba evladına çizgi roman hediye eder herhalde.60 ların sonunda çizgi romanla tanışmış biri olarak babasından değil hediye kitap almak,elimizde yakalanmamak için ağaç kovuklarına sakladığımı bilirim.neyse geçde olsa o zaman ulaşmakta zorlandığımız kitapları sitemizde dostlarımızın sayesinde okuma fırsatı buluyoruz.teşekkürler senin için kıymetli bu kitabı bizle paylaştığın için.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Dostum gerçekten de şanslıymışsın . Bizlerin ÇR okuması yasaktı ve elimizde gördülermi direk sobaya giderdi o kitap. Paylaşımın için teşekkürler , eline sağlık.