Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri Cilt 219

yalcinartusta

Onursal Üye
28 Eki 2016
191
2,412
Üstat listede daha önce 219 paylaşılmış, acaba karışıklıkmı oldu? daha önceki farklı bir kitap.

Sanırım bir karışıklık olmuş. O önceki paylaşım Fasikül No gibi duruyor. Bence o kapaksız paylaşımlar tekrar gözden geçirilmeli. Dört - beş tane var öyle peş peşe. Yine de işi uzmanlarına bırakmak en iyisi deyip cümlemizi bağlayalım.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Üstat listede daha önce 219 paylaşılmış, acaba karışıklıkmı oldu? daha önceki farklı bir kitap.
Sayın yalçınartustanın paylaşımı doğru. Oval Kapaklı 14. Seriye ait listede daha önce (2010 yılında) paylaşılmış olan 216, 217, 218, 219 ve 220. sayılar Oval seriye değil, başka bir seriye ait sayılar. Hatta onlar Cilt numarası değil, fasikül numarası olarak görünüyor. Sanırım orada bir karışıklık var.

Son düzenleme:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Çok teşekkürler sayın yalçınartusta. Listede esseGesse serisinden bir kırmızı daha maviye dönüşüyor sayenizde. Paylaşımlarınızı merakla takip etmekteyim.

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058
yalcinartusta üstadım ben de aynı konuya değinmek istiyorum.
2008-2015 yılları arasında yine sitemizden indirip,
ayrı bir dosyada muhafaza ettiğim 14. seri ile
bu paylaştıklarınız uyuşmuyor.
Oval kapak olması nedeniyle sanırım kapaklar ve
üzerindeki fiyatlara bakarak yeniden bir düzenleme yapmam gerekecek.
Önemli bir husus da şu ;
14 seri oval kapaklı mı değil mi?
Benim arşivimde ilk sayı oval kapakla başlıyor.
Sonra da değişik kapaklarla ya da kapaksız olarak devam ediyor.
Sanırım düzenlemeyi bir de macera devamlılığı ile yapabilirm.
Bilgi sahibi dostlar düşüncelerini paylaşırlarsa seviniriz.
Saygılar.
Ellerinize sağlık değerli dostum.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058

Sayın yalçınartustanın paylaşımı doğru. Oval Kapaklı 14. Seriye ait listede daha önce (2010 yılında) paylaşılmış olan 216, 217, 218, 219 ve 220. sayılar Oval seriye değil, başka bir seriye ait sayılar. Hatta onlar Cilt numarası değil, fasikül numarası olarak görünüyor. Sanırım orada bir karışıklık var.

Teşekkürler üstadım.
Açıklamalarınız doğrultusunda arşiv klasörümde
Gerekli düzenlemeyi yaptım.