Teksas Aksoy Yayıncılık Sıralı Listeler

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
Eksiklerin en kısa sürede kapanması istenecek bir seride daha. Paylaşımlara, listeye teşekkür bu arada.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Kardeşlerim bir soru;
Teksas Aksoy Yayıncılık Koleksiyoncular İçin Orijinal Altın Sayı 01 - Vatansever Çelik Blek

Benim aksoy yayını teksaslarda, hangi kitapta ne var yok gibi bilgim yok.
Yukarda adını verdiğim kitaptaki maceralarla,aksoyun mevcutta var olan diğer kitaplarındaki maceralar aynımı? Farklımı?
Şayet farklı ise bu kitap bende var.
Ancak aynı maceralar ise kitap okunurken yarım açılıp okundu koleksiyon amacıyla tutuyorum.Var olan maceralar için tarayıcıya yatırmıyayım.
Bu konuda bilgilendirmenizi bekliyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
Kardeşlerim bir soru;
Teksas Aksoy Yayıncılık Koleksiyoncular İçin Orijinal Altın Sayı 01 - Vatansever Çelik Blek

Benim aksoy yayını teksaslarda, hangi kitapta ne var yok gibi bilgim yok.
Yukarda adını verdiğim kitaptaki maceralarla,aksoyun mevcutta var olan diğer kitaplarındaki maceralar aynımı? Farklımı?
Şayet farklı ise bu kitap bende var.
Ancak aynı maceralar ise kitap okunurken yarım açılıp okundu koleksiyon amacıyla tutuyorum.Var olan maceralar için tarayıcıya yatırmıyayım.
Bu konuda bilgilendirmenizi bekliyorum.

Konuya açıklık getirebilecek arkadaşların yardımı ricamızdır.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Colinmccay kardeşim,
En iyisi bir kaç tane indirip bakayım.

Ek yazı;
Demiştim fakat bu konu benim içinden çıkacağım gibi bişey değil.Teksas işi çok karmaşık.her yayın evi kendine göre bölümlemiş kendine göre isimlendirmiş.İçinden çıkamadım bu konuyu iptal ettim.Ancak tabi bulunamıyan maceralar içeriyorsa, arkadaşlar isterlerse taramaya çalışırım.

.

Son düzenleme:

baksi

Yeni Üye
19 Kas 2009
72
14
emeğinize sağlık
klasik arşiv dizisi 6 sayı linkleri ölmüş link yenileyebilmeliyiz teşekkürler

LieLife

Yeni Üye
10 May 2014
8
11
Çok teşekkürler, emeklerinize sağlık.

Teksas Aksoy Yayıncılık Sayı 08 - John Smith'in Sırı

Sayısından sonraki sayı yok sanırım. 9.sayı olan. 8'in sonu çok heyecanlı bitiyordu kötü olmuş.

yakupkan86

Yeni Üye
11 Eyl 2011
1
1
öncelikle herkese teşekkürler. ben teksası çocukken okumuştum bazı bazı. şimdi tekrardan okumak istiyorum boyuna alıyorum burdan ama anlamadığım bişey var. mesela teksas hoz 01-14 arası diyo. sonra başka topicden 13 ü indiriyorum kontrol ediyorum 1-14 içindeki 13 ile tek indirdiğim 13 arasında alaka yok.

sizce nasıl başlamalıyım daha fazla zevk ve heyecan için hangisinden hangi yayından başlamalıyım? teşekkürler

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
Teksas Aksoy Yayıncılık Koleksiyoncular İçin Orijinal Altın Sayı 02 - Kahraman Çelik Blek şu da mavi olsa ne güzel olur. Çok çok sağolun.

cerkes_52

Yeni Üye
21 Mar 2015
19
15
Değerli üstadlarım emekleriniz için çok teşekkür ederim. Çocukluğumda elimden düşürmediğim bu şaheserleri sizin sayenizde tekrar okuyorum. Maalesef maddi imkansızlıklar nedeni ile o yıllarda hep içimde uhde kalmıştır yeterince okuyamamak. Sınırlı sayıda arkadaşlarımızdan temin edebildiğimiz kadar okumuş hevesimiz hep kursağımızda kalmıştır. Şimdiler de yaş 46 ama hala o günkü heyecanla okuyorum. Tekrar teşekkürler.

can41

Yeni Üye
8 Eki 2020
10
15
Teksas Aksoy Yayıncılık Koleksiyoncular İçin Orijinal Altın Sayı 02 - Kahraman Çelik Blek

Bu linki geri getiremezmisiniz şimdiden teşekkür ederim