Teksas Aksoy Yayıncılık Çizgi Roman Klasikleri Arşiv Dizisi Sayı 02 - Zor Görev

Teksas Aksoy Yayıncılık Çizgi Roman Klasikleri Arşiv Dizisi Sayı 02 - Zor Görev

Teksas Aksoy Yayıncılık

Like Tree124Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.Mayıs.2010, 19:32   #1
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2090324
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Yeni Teksas Aksoy Yayıncılık Çizgi Roman Klasikleri Arşiv Dizisi Sayı 02 - Zor Görev

Paylaşıma devam...
İlgili seride sadece bu sayının kırmızı olması sürekli gözüme batıyordu. Gittim aradım ve şansıma buldum. Kaliteyi düşürmemek için iki bölüm halinde paylaşıma açacağım.Şimdilik ilk bölüm; en yakın zamanda da taranması devam eden ikincisi...Umarım beğenilir.
Tüm gönül dostlarına saygılarımla...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kitabın adı........................... .............................. .............................. .. Teksas- Zor Görev
Kitabın serisi........................ .............................. .............................. .. Çizgi Roman Klasikleri Arşiv Dizisi:2
Yayın Hakları....................... .............................. .............................. ... Aksoy Yayıncılık
Yazan......................... .............................. .............................. .......... Esse Gesse
Kitabı tarayarak naçizane paylaşıma açan.......................... ........................... Sarkomer
Kitabın taranma şekli......................... .............................. ...................... Pay sahipleri düşünülerek tek, tek, tek, tek...
Kitabın toplam sayfası....................... .............................. ....................... 292
Paylaşıma açılan SADECE BİRİNCİ BÖLÜMÜN sayfa sayısı........................ ............. 148
Bir tek sayfanın taranması için harcanan zaman......................... ..................... Takriben 1-1.5 dakika
SADECE BİRİNCİ BÖLÜMÜN taranması için geçen zaman......................... ............. 1-1.5 dakika x 148 sayfa = 148-222 dakika( 3-4 saat)
SADECE BİRİNCİ BÖLÜMÜN taranması, boyutunun azaltılması, linke yüklenmesi, kapak
resminin ayarlanması vb gibi işlemlere ayrılan toplam süre.......................... ........ 4-5 saat
Kitabın BİRİNCİ BÖLÜMÜNÜN paylaşıma açıldığı gün ve saat.......................... ....... 31 Mayıs 2009, Saat:18.32
Kitabın BİRİNCİ BÖLÜMÜNÜ şu ana kadar download eden değerli kardeşlerimin sayısı.... 23 kişi
Kitabın BİRİNCİ BÖLÜMÜNe gelen mesaj sayısı........................ ......................... 1 (BİR), evet 1 (BİR)
Mesajı yazan değerli gönül dostum, arkadaşım (sağolsun).................... ............... "Savok"

İzninizle biraz dinlenerek düşüneceğim. Bu güzide foruma küçücük bir katkım olduysa ne mutlu bana. Hepinizi fiziki olarak tanımasam da tanır gibiyim. Önemli olan gönül değil mi?

Paylaşıma...
İkinci bölümü de başta "Üstat Bakunin" olmak üzere tüm moderatör kardeşlerim ve gönül dostları için gönderiyorum. SAYGILARIMLA...
Edip, sarilacivert, lion35 ve 72 kişi bunu beğendi.

Konu Gulyabani tarafından (22.Eylül.2012 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: İkinci bölümün paylaşıma açılması.
sarkomer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Mayıs.2010, 21:09   #2
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1345861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Seninle aynı düşünceleri paylaşıyormuşuz sevgili dostum,
ben de uzun zamandan bu yana bu sayıyı arıyordum.
Kırmızı durması benimde canımı sıkıyordu.
Eline emeğine sağlık, kesene bereket.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla.
kenan_o, kadirnip, turhal ve 1 kişi bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Mayıs.2010, 22:16   #3
Yönetici

•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Alıntı: savok´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Seninle aynı düşünceleri paylaşıyormuşuz sevgili dostum,
ben de uzun zamandan bu yana bu sayıyı arıyordum.
Kırmızı durması benimde canımı sıkıyordu.
Eline emeğine sağlık, kesene bereket.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Değerli kardeşim gönül dostu diyorduk, demek ki gönül birliği, düşünce birliği de söz konusuymuş. Bu daha da güzel, teşekkürler...
kadirnip, emekli ve turhal bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Mayıs.2010, 21:45   #4
Yönetici

•Rep Seviyesi :
Değerli kardeşlerim söz verdiğim gibi ikinci bölüm paylaşıma açılmıştır. Saygılarımla...
kadirnip, emekli ve turhal bunu beğendi.
Alt 31.Mayıs.2010, 22:00   #5
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1345861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Sevgili dostum,
yazdıklarını okurken hüzünlendim.
Emek bu kadar kolay harcanıyor.
Değeri bilinmiyor.
Aslında toplumsal bilincimiz hiç bir olayda kendini göstermiyor.
Gazeteler yasaya aykırı dinleniyor,
hakimler savcılar dinleniyor,
hala günde bilmem kaç tane şehit var,
insanlarımız bir geminin içinde öldürülüyor
istifa eden ne siyasetçi var
ne de toplumsal bir tepki gösterebiliyoruz.
Balık hafızalı bir toplum olduk.
Ama küsme zamanı değil,
kimse okumasa da
kimse teşekkür etmese de
yola devam.
Biz burada olmaktan mutluyuz.
Sana sevgi ve selam gönderiyorum.
Bak bakunin senin için küçük prens'i orjinalinden çeviriyor!.
kadirnip, emekli, turhal ve 1 kişi bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Mayıs.2010, 22:28   #6
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1922191
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Sevgili hocam,öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkürler,gerçekten taranması zor,tarandıktan sonra hazırlanması tarama kadar zor olan bir kitap,eline sağlık,paylaşımlarda bütün arkadaşlar karşılık beklemeden gönülden yaptıkları için teşekkür konusunu pek ilgilenmiyorlar ama en azından emeğin saygısı açısından bir teşekkür hakkındır,sana katılıyorum veya fikirlerini açıklaması karşılıklı düşünce alış verişi kaliteyi zenginleştirir,biz yola böylede devam ederiz nede olsa köyün delileri değilmiyiz...
kadirnip, emekli, turhal ve 1 kişi bunu beğendi.
ertuğrul isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Mayıs.2010, 22:30   #7
Aktif Üye

bortecinefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 208597
•Rep Seviyesi :
bortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond repute
Sevgili sarkomer, maalesef yorum konusunda biraz cimriyiz, yorum yapan ve teşekkür edenlerde genelde aynı kişiler zaten. Savok dostumuz dün bununla ilgili bir yazı yazmış gece. Yorumu geçtim ben ne tarayayım diye sorduğum konuya bile şunu tara diye cevap yazan aynı kişiler . Ne yapalım gönüller bir olsun yeter. İlk göz ağrımız diyorum hep Teksas için, bu güzel paylaşım için gerçekten ve gönülden teşekkürler
kadirnip ve turhal bunu beğendi.

Ömrüm seni sevmekle nihayet bulacak
FENERBAHÇE

bortecinefb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Haziran.2010, 03:41   #8
Administrator

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1218531
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Ne deseniz hakkınız, haklısınız.
Bu forum insanların çizgiromana KOŞULSUZ, ŞARTSIZ ulaşabilmesi için kuruldu.
Benim bu konuyla alakalı düşüncem insanların korkuyor olması.
Biliyoruz ki birçok çizgiromansever bu paylaşımı görüyor.
Belki mesajlarıda okuyor.
Ama o korku insanları sinikleştiriyor işte.
Ya mesaj yazarsam da birileri beni aforoz ederse korkusu.
Çizgi Diyarı'nda herşey özgür.
Özgürlüğün seçilmişlere verildiği toplumlardan gelen bir bireyin bu özgürlüğü anlama şansı pek yok maalesef.

PAYLAŞIMINIZ ve ARMAĞANINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
Shoryuken, kadirnip ve turhal bunu beğendi.

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Haziran.2010, 09:55   #9
Süper Üye

kmltuncer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11318
•Rep Seviyesi :
kmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond repute
Sarkomer kardeş,Emeğin büyük.Zannederimki bu foruma üye insanların büyük çoğunluğu bunun farkındadır.Zaten sizler bu işe gönül vermiş insanlarsınız.Bu olmasa bu iş yapılmaz.Emeğinin karşılığı yok ,biliyoruz.Sadece.... çok teşekkür ederiz.Ayrıca bakunin ustanında fikirlerine katılmamak mümkün değil.Yolunuz açık olsun...Selam ve saygılar....
kmltuncer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Haziran.2010, 11:17   #10
Süper Üye

Kroker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 123989
•Rep Seviyesi :
Kroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond reputeKroker has a reputation beyond repute
Yapılan vefasızlığa, sitemlerine sonuna kadar katılıyorum, insanları bu noktada anlamak hakikaten çok zor. İki satır bir şeyler karalamak niye bu kadar zor olsun ki. Ama ben halen umut olduğuna inanıyorum o sinikleşen insanlar bir gün korkacak bir şey olmadığını, katılımın paylaşımın sinerjisini anlayacaklardır, ispatı tam olarak bu forumdur, burada gerçekleşen mucizelerdir. Yürekten teşekkürler, ellerine sağlık.
kadirnip ve turhal bunu beğendi.
Kroker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil