Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 008 - Kiralık Katil

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,311
49,926
NeverLand
cd0000.jpg

Kapak resimlerini tedarik eden sarkomer hocamıza çok teşekkürler. Göz kamaştırıcı güzellikte.
Paylaşımın sizlere ulaşmasını sağlayan profesör abimize de minnettarım.
Herkese keyifli okumalar.

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Ne kadar güçlü bir forumuz ?
Forumu kim takar ki ?
Ne kadar büyük dostuz ?
Kaç kişinin emeği, hakkı var..
Yapılabilecek tek şey bir teşekkür ise onu boş geçmesek bari ?

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,180
Kapak resmi gerçekten şahane gözüküyor.
Eline sağlık üstadım,emeği geçen herkese teşekkürler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Sarı arka fona kırmızı gömlek ne kadar da yakışmış, bir başka sevdim bu Teks sayısını. Dergiye temin eden değerli ağabeyim Profesöre'e, kapağı sağlayan değerli hocam Sarkomer'e ve taramayı gerçekleştiren dostum Bakunin'e teşekkür ederim

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,669
Kasımpaşa
İşte ortak aklın, beğeninin ve işbirliğinin sonucu
nefis bir tarama ile ortaya çıkan bu eser için
yayında ve yapımda emeği geçen herkese onlarca, binlerce teşekkür ederim. Saygılarımla.

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
emeği geçen tüm dostlara yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.iyiki varsınız saygılar.

store

Yeni Üye
14 Ağu 2011
72
9
Teks'i sevgili bakunin'in şimdi kapanmış olan Türkiye portal'da paylaştığı bir kitapla tanıdım.Teks'in ciltleri gerçekkten o zamanlar çok hoştu.Ama ben bir Teksas ve Tommiks hayranı olarak Teks'i pek beğenmemiştim.Ancal bakunin'in paylaştığı macera gerçekten harika idi.İşte ondan sonra Teks'i sevenlerin haklı olduğunu anladım.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Nefis görünüyo gerçekten.. Bir de bakunin taraması olunca tadından yenmez.. çok teşekkür ediyorum dostum..sagol

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Bu kadar emeğin karşılığında nice dostluklar kuruldu.Bence çizgi romanlarla birlikte en büyük kazanım bu.Yazılanlara bakılırsa Çizgi Diyarındaki bütün dostlar da aynı düşünüyor.Ortak akıl,ortak emek ortak yüreğe dönüşmüş.Ellerinize sağlık

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,642
bu güzel eserin bize ulaşmasına yardım ve yataklık eden tüm arkadaşlara teşekkürler

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Kaptan Bakunin'in usta taraması, Profesör dostumuzun arşivi ve Sarkomer Hocamızın temin ettiği kapakla bizlerle buluşması bir dayanışma, dostluk ve paylaşımın güzel bir örneği.
Emeği geçen herkese en içten teşekkürler. Saygılarımla.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Üstâdım nereden bulursun bu ender-i nâdirâttan eserleri.
Allah râzı olsun.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
Sarı arka fona kırmızı gömlek ne kadar da yakışmış, bir başka sevdim bu Teks sayısını.

bu güzel kitap için teşekkür ediyorum. benimde aklıma konuyla alakasız hep luzumsuz şeyler geliyor. bu aralar gerekli şeyler düşünemiyorum..
1- aslında teksin gömleği sarı olması lazımdı. alfa teks kapaklarında hep sarı çünkü
2-kiralık katil ... niyeyse buda saçma geliyor. bunun mülkiyeti çokmu pahalıymışki kiralıyorlar. sennn beni paranla satın alamazsınnnn ancak kiralayabilirsin

3-kapak resmiyle kitap ismini alakasız buldum. kapak şöyle katil tipli ( nasıl olduğu hakkında hiç bir fikrim yok) bir adam resmi olsaydı daha bi manidar olurdu sanki.

bu yazı stilini, rengini yeni deniyorum. daha önce savokta görüyordum turuncu turuncu bir hoşuma gidiyordu. süpermodlara özgü birşey zannediyordum. hatta mesajlarını alıntı yapıp aralarını silip kendi mesajımı yazıp kendimde uygulayım diye denedim olmamıştı. meğersem ayarlardan yapılıyormuş:))

Son düzenleme:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Dostlar ,
Emeği geçe herkese en içten teşekkürler.
Sağolun , iyi ki varsınız.