Tex 649 : Derinliklerde gizlenenler (8 Aralık 2022)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Çok samimi teşekkürler sayın ihtiyardost teks bu gözyaşı vadisinde benim en samimi ve kendime yakın gördüğüm fumettidir.saygı ve hürmetler.

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,104
6,465
Çok teşekkürler değerli ihtiyardost, gözümüz yollarda kalmıştı! Diğer sayıları da sabırsızlıkla bekliyoruz. Elleriniz dert görmesin...

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Derinliklerde ne hazineler gizliymiş.
İhtiyardost bu hazineleri gün yüzüne çıkarıyor.
Canı gönülden teşekkürler.

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
458
941
Sevdiğim ve özlediğim Tex'in çok güzel ve sürükleyici bir macerası... Sabırsızlıkla diğer sayılarını bekliyeceğim.Ellerine,emeklerine sağlık kıymetli 'ihtiyardost' üstadım.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Emekleriniz için çok teşekkür ederim değerli üstadım.
Bu kadar özel bir sayı bu kadar emek ve uzun bir aradan sonra sevgili Serdar67 den gelen bir mesaj.
Çok teşekkür ederim.

semih

Yeni Üye
11 Ağu 2016
12
14
Sayın ihtiyardost bu muazzam paylaşım için kendi adıma çok teşekkür etmek isterim teks in her macerası birbirinden güzel ve harika hatta benim için oldukça değerli ve birer başyapıt niteliğinde her biri desem yeridir sadece Teks değil diğer bütün çizgi romanlarda içinde farklı dünyalara açılan ve bu dünyalarda benimde dahil olduğum herkesin kendi tezahürlerine göre kendinden bir şeyler bulduğu şekliyle kıymetlidir Teks in yeri ise ayrıdır tabi benim köşemde basitçe bu zor zamanlarda veya normal hayat kosuşturmasının olduğu dönemlerde dahi insan huzurla sakince düşüncelerini toparlayabileceği bir liman arıyor ister istemez işte burda bu limanı sunan size ve tüm foruma kendim adına teşekkür ederim tekrardan dilim döndüğünce minnetimi ifade etmeye ve anlamını anlatmaya çalıştım sağlık ve esenlikle iyi çalışmalar dilerim

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,347
65,256
Sayın ihtiyardost bu muazzam paylaşım için kendi adıma çok teşekkür etmek isterim teks in her macerası birbirinden güzel ve harika hatta benim için oldukça değerli ve birer başyapıt niteliğinde her biri desem yeridir sadece Teks değil diğer bütün çizgi romanlarda içinde farklı dünyalara açılan ve bu dünyalarda benimde dahil olduğum herkesin kendi tezahürlerine göre kendinden bir şeyler bulduğu şekliyle kıymetlidir Teks in yeri ise ayrıdır tabi benim köşemde basitçe bu zor zamanlarda veya normal hayat kosuşturmasının olduğu dönemlerde dahi insan huzurla sakince düşüncelerini toparlayabileceği bir liman arıyor ister istemez işte burda bu limanı sunan size ve tüm foruma kendim adına teşekkür ederim tekrardan dilim döndüğünce minnetimi ifade etmeye ve anlamını anlatmaya çalıştım sağlık ve esenlikle iyi çalışmalar dilerim
Samimi yorum ve temennileriniz için teşekkür ederim.