Teks İnter Neşriyat Albüm(10 Lira) Sayı 2 - Kartal Ve Yıldırım / Ölüm Kervanı

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
2a97kud.jpg

kinowa tarafından eklenen link:

Tarama alıntıdır. Tarayan yukbil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Colinmccay ve Yukbil kardeşlerime büyük emek vererek ortaya koydukları mükemmel paylaşımdan, Kinowa kardeşime ise tuzunu ilave ederek kazandırdığı lezzetten dolayı yürekten teşekkürler, sağolun, varolun...

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili Colinmccay'a paylaşım,sevgili Yukbil'e tarama bilhassa tuz için sevgili kinova'ya teşekkür ederim.

Selam ve sevgiler

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Kinowa kardeşim hemen yemeğin tuzunu hazırlamışsın eline sağlık.Colin kardeşim paylaşımın çok değerli eline emeğine sağlık kardeşim.

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar
Emeğine teşekkürler..Az önce indirdim .Ama bir sorun çıktı;JPG olarak yüklemişsin,winrar da sıkıştırıp cbr ye çevirdim,açmadı..resimlerin üzerinde işlemler yapıp tekrar sıkıştırdım..yine açmadı beyaz bir sayfa açılıp unable filan yazıyor..neden acaba...(Not:JPG olarak sorun yok)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Emeğine teşekkürler..Az önce indirdim .Ama bir sorun çıktı;JPG olarak yüklemişsin,winrar da sıkıştırıp cbr ye çevirdim,açmadı..resimlerin üzerinde işlemler yapıp tekrar sıkıştırdım..yine açmadı beyaz bir sayfa açılıp unable filan yazıyor..neden acaba...(Not:JPG olarak sorun yok)

Dostum dosya zaten winrar'la sıkıştırılmış "Jpg yüklü derken" neyi kastettin anlamadım. Ayrıca uzantıyı bendeki dosyada cbr olarak adlandırmamdada sorun yok. Bir daha dosyayı indir istersen, dosya boyutu bu arada senin çektiğindede 140 Mb.'mı onuda kontrol etmen tavsiyem.

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar

Dostum dosya zaten winrar'la sıkıştırılmış "Jpg yüklü derken" neyi kastettin anlamadım. Ayrıca uzantıyı bendeki dosyada cbr olarak adlandırmamdada sorun yok. Bir daha dosyayı indir istersen, dosya boyutu bu arada senin çektiğindede 140 Mb.'mı onuda kontrol etmen tavsiyem.

İndirdikten sonra alışkanlıkla winrardan çıkarıp sonra tekrar sıkıştırdığım için böyle anlamsız gelebilecek bir ifadede bulundum.JPG yüklemişsin derken;bazen CBR ye çeviripte yüklenebiliyor.Öyle olmadığını kastettim.Öyle olsaydı zaten test etmiş olurdun.Ama anladığım kadarıyla sende öyle bir sorun yok.Az önce tekrar sıkıştırma ve cbr ye çevirme yaptım ,bende sonuç değişmedi..Sanırım anlamadığım bir sorun oluştu ..Bu arada indirdiğim dosyanın boyutuna baktım,141 Mb...Cevabına ve ilgine teşekkürler.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
İndirdikten sonra alışkanlıkla winrardan çıkarıp sonra tekrar sıkıştırdığım için böyle anlamsız gelebilecek bir ifadede bulundum.JPG yüklemişsin derken;bazen CBR ye çeviripte yüklenebiliyor.Öyle olmadığını kastettim.Öyle olsaydı zaten test etmiş olurdun.Ama anladığım kadarıyla sende öyle bir sorun yok.Az önce tekrar sıkıştırma ve cbr ye çevirme yaptım ,bende sonuç değişmedi..Sanırım anlamadığım bir sorun oluştu ..Bu arada indirdiğim dosyanın boyutuna baktım,141 Mb...Cevabına ve ilgine teşekkürler.

Dosyada veya cbr'ye çevirmede herhangi bir sorun yok inan dostum. Şöyle bir olay olmuş olabilir sende, dosyayı açıp yeniden winrarla sıkıştırınca dosyalar bir kaç klasör içine geçmiş yada arşivde bozulma olmuş olabilir. Mümkünse dosyayı yeniden çekip yola devam etmen tavsiyem.

Sağlıcakla.

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
kardeşim çok teşekkürler emeyine saglık.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Değerli kardeşim,
"Teks İnter Neşriyat" serisi için de bir liste oluşturulursa bu harika kitaplar forum denizimiz içinde kaybolup gitmezler.
Hem belli mi olur; bakarsınız önümüzdeki günlerde naçizane birkaç tane de biz ekleriz.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Teşekkür etmiyorum, çünkü teşekkür sizlere az gelir.
Ellerinize sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili Colinmccay kardeşim Teks'in bu maceralarını ilk kez burada gördüm,değerli kardeşim sana ve yukbil kardeşime gönülden sevgiler sunuyorum.
Canım kardeşim mübarek Ramazan bayramın kutlu olsun.Hoşçakal.