Teks Ceylan 186.Seri NO 010

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
image00001ihi.jpg

image00004zqz.jpg

!

Bizim Taramamız.
PAYLAŞMAK GÜZELDİR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Süpersin sevgili vefalı :) eminim bir gün bu seride sizin gibi vefalı dostlar sayesinde mükemmel bir kalitede karşımıza çıkıcak ..

Değerli dostum bu paylaşımı aslında ilgi görmediğine inandığım içim konu kirliliği yapmasın diye paylaşmayacaktım,teşekkür müftelası tabiki değiliz fakat yorumlara göre paylaşım yapmayı düşünüyorum.İlgi olmayan konulara saatlerce emek vermekte sizce gereksizde değilmi.?

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Değerli dostum bu paylaşımı aslında ilgi görmediğine inandığım içim konu kirliliği yapmasın diye paylaşmayacaktım,teşekkür müftelası tabiki değiliz fakat yorumlara göre paylaşım yapmayı düşünüyorum.İlgi olmayan konulara saatlerce emek vermekte sizce gereksizde değilmi.?

Sevgili vefalı :) ne yazık ki bizim gibi forumlarda konunun ilgi görüp görmemesi o konuya gelen yorumlarla anlaşılamıyor.. burdaki tek kıstas bence kaç defa görüntülendiği olmalı (ne yazık ki ).. Emin ol ben ve benim gibi düşünen dostlar için çok kıymetli paylaşımlar bunlar.. zaten bir kaç iyi insan var burda ve onlarda konuya değer verdiklerini her zaman bir şekilde gösteriyolar.. onun dışındakiler icin de yani hiç yorum yapmayanlar içinse ağzınla kuş tutsan gene yaranamazsın.. lütfen durma :) biz bu tür paylaşımları dört gözle bekliyoruz..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili vefalı gönlüm tarama kalitesinin daha da yükselmesi yönünde, bu nedenle yeniden taramalar benim için oldukça değerli..Yeni bir konu kadar ilgi görmediği kesin..Ancak geleceğe bir miras olan bu yolculuğumuzda yaptığımız bu kaliteli taramalar olmazsa olmaz.
Ancak bir olmazsa olmaz daha var, paylaşım yapan insanın zevk aldığı kendisini daha mutlu hissettiği paylaşımlarda bulunması.. Asıl amaç bu.. Hiç bir zorunluluk kabul edilemez.. Bu nedenle kendinizi daha mutlu hissettiğiniz paylaşımlar yapın.. Sizin mutlu olmanız benim için daha da önemli..Bu mutluluk ve keyif tüm siteye yayılsın..Her şey için teşekkür ederim..Sevgilerimle..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Sevgili savok ve değerli kinova dostlarım benim izlenimlerim tabiki beni yatıltabilir ama gördümki sitede 10.000 mesajı aşmış değerli bir insanımız var,bu dostumuz elinde olan paylaşım dahi olsa yorumsuz hiçbir paylaşımı bırakmadı.Genelde yorumlar sitenin ağır topları olan dostlarımızdan geliyor,birde pandarosa nickli arkadaşımıza inanın imreniyorum bune güzellik,bu tat demeden geçemiyeceğim.
Benimkisi belki bir anlık yanlış algılama belkide erken kararlar deyip HONDA ve diğer paylaşımlara devam edeceğim.
Güzellikler bizlerle diyorum...PAYLAŞMAK GÜZELDİR. :)

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Sayın savok'a katılıyorum . Paylaşımlarınızın değerinin bilinmesi gerektiği inancı içindeyim.. Size daha önce de belirttiğim sayı aralığndan 1-2 tane siz de indirip bakın ... Sizin taramalarınıza ne kadar ihtiyaç olduğu gün gibi aşikar. Benim bir sloganım var "yaptığım işlerden bir kişi bile faydalanıyorsa , ne mutlu bana"

sağ olun , var olun, elleriniz, gözleriniz dert görmesin..

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Benim için çok değerli paylaşımlar.
Birincisi bizim paylaşımımız,ikincisi can bir dostun güzel paylaşımı.
Emeklerin ve paylaşma duygun için gönülden teşekkür ederim.
Eline,yüreğine sağlık vefalı dostum.