Teks Ceylan Yayınları 186'lık Seri Sayı 051 - Tuzak

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
file

Mediafire Linki:

@oktayyapıcı13 tarafından eklenen alternatif Mega.nz linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

yukbil

Kıdemli Üye
17 Eyl 2009
71
27
50. sayıyı okuyunca merakla bunu aradım ve buldum. Sağolasın kinowa

Ellerinize sağlık, kinowa

Moderatör tarafında düzenlendi:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
4-5 sayfası haricinde hic bir sayfa cıkmamış . nokta olarak görülüyor. soluk kesen maceranın devamını okuyamadık.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
her ikisinide denedim. rapid ile indirilen dosyada 2 sayfa fazlalık var sadece

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Tekrar tekrar indirerek denedim bende. Değişik dosya ayarları deneyerek ulaşabildim sonuca. Xml editör kullanarak okuyabildim. Bununda kötü tarafı her sayfa icin tek tek komutla calışıyor olması. Diger programlarda olduğu gibi tek tuşla ilerleyip hızlı okuyamıyor olması zaman kaybettirici ve yorucu olması. Ama ne gam ne kasvet , şikayet etmeye hakkım yok onu taramak daha yorucu elbette. Emeklerinize teşekkür ederim ( bazı cizgi romanların arada bazı sayfaları gene öyle nokta halinde cıkmıştıda arızalı diye silmiştim o sayfaları :)

machine_code

Kıdemli Üye
30 May 2015
150
703
mc4jw7jg.png

Sevgili Kinowa' ya bu güzel kitap için çok teşekkür ediyoruz.

4-5 sayfası haricinde hic bir sayfa cıkmamış . nokta olarak görülüyor. soluk kesen maceranın devamını okuyamadık.

;.............................................................................................................................................

PC: XP SP3

MSDOS.png

MsWndws.png

;.............................................................................................................................................

T186RI.png

T186RJ.png

T186LI.png

Tekrar tekrar indirerek denedim bende. Değişik dosya ayarları deneyerek ulaşabildim sonuca. Xml editör kullanarak okuyabildim.

RAR2CBR.png

N.B.:

TKS CYLN YYNLR 186LK SR 051-knw (CD)ix.rar

XP SP3 için bu dosyadaki *.JPGs, direkt görüntülenememekle birlikte, dosya, " Xml editör misali " *.CBR uzantılı iken pekâlâ okunabilmektedir. Doğrusu enteresan. : )

Ayrıca Teks C186-[038, 72, 73, 74, 115, 116] için de benzeri şeyler geçerlidir.

Eski dostlarımız için:

TxLI.png

LnFi.jpg

İ ç t e n l i k l e...

Sevgiyle...