Teks Ceylan Yayınları 50 - canyondaki savaş (186'lık Seri)

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Media linkini gördümde aklıma geldi.Ben mediaya hiç link ekleyemiyorum.Upload inanılmaz derecede hızlı gidiyor.Fakat son (üçüncü)aşamada takılıp kalıyor.Kinowa sanırım yurt dışından.Belki yurtdışı normal olabilir ama Türkiye içinde deneyipte yükleyebilen oldu mu?Serkana söz verdiğim Tommiksin milliyet 7 nin temizliğini tamamlayalı haftalar oldu ama belki 10 sefere denememe rağmen yükleyemedim.(Gerçi Kroker sağolsun yüklemiş).Rapidin yeni sisteminede bir türlü ayak uyduramadım.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
Media linkini gördümde aklıma geldi.Ben mediaya hiç link ekleyemiyorum.Upload inanılmaz derecede hızlı gidiyor.Fakat son (üçüncü)aşamada takılıp kalıyor.Kinowa sanırım yurt dışından.Belki yurtdışı normal olabilir ama Türkiye içinde deneyipte yükleyebilen oldu mu?Serkana söz verdiğim Tommiksin milliyet 7 nin temizliğini tamamlayalı haftalar oldu ama belki 10 sefere denememe rağmen yükleyemedim.(Gerçi Kroker sağolsun yüklemiş).Rapidin yeni sisteminede bir türlü ayak uyduramadım.

canın sağolsun dostum önemli değil..ben media kullanmadığım için sorun geneldenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama rapid ile ilgili yardımcı olabilirim...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Anlayışın için teşekkür ederim Dostum.Aslında rapid konusunda bir kaç yerde connector hesabıyla ilgili detaylı bilgiye rastladım ama rapidi sevmediğimdenmidir nedir bilmem bir türlü yoğunlaşamadım konuya.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403

ben mediafire hamburgdan problemsiz yüklüyebiliyorum.. ama ona benzer bir sorunla önceleri bende karsilasmistim sonradan problemin Steganos Internet Anonym Pro 6 adli bir ip saklama programindan oldugu ortaya cikti onu sildikden sonra hic sorun yok.. buna benzer programlarin varsa onlari silerek deneyebilirsin belki olur.. ben mediafire dan cok memnunum bekleme yok süper hizli türkiyede nasil bilmiyorum ama rapidden 10 kat daha hizli..