Teks Ceylan Yayınları 186'lık Seri Sayı 067 - Gökyüzü Pisti

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
33tma95.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Paylaşım teşekkürsüz ulaşsada bizlere, bu emekleri es geçmek olmaz. Teşekkürler Hones teşekkürler Kutuge.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Bakalım dostumuz emeklerinin karşılğını bu sefer alacak mı?
Merak ediyorum.
Teşekkürler dostum.
Teşekkürler kutuge.
Tarayan ve bizlerle paylaşan herkes sağolsun.
Mutlu olsun.
Not: Sevgili dost hones, cahilliğime ver
tıklayınca çıkan resim de
ne amaçlanıyor anlayamadım.
Bir de çok küçük açılıyor, tam göremedim.
Sevgiyle kal.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Değerli kardeşim, foruma verdiğiniz büyük katkı ve emeklerinizden dolayı can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Eksik olmayın...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Tex ceylan 186'lık seri çok güzel ilerliyor sayende, emeklerinin karşılığı ödenmez kardeşim, teşekkür ederim, ellerine sağlık.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Bu sitede olmasa insan kafayı yiyecek bu ülkede.terör gene can almaya devam ediyor.Allah sonumuzu hayır etsin.Birileri dur desin dileğimle tarayan ve paylaşan dostlara teşekkür ederim.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Bakalım dostumuz emeklerinin karşılğını bu sefer alacak mı?
Merak ediyorum.
Teşekkürler dostum.
Teşekkürler kutuge.
Tarayan ve bizlerle paylaşan herkes sağolsun.
Mutlu olsun.
Not: Sevgili dost hones, cahilliğime ver
Sevgiyle kal.

Bu resim bana sanırım sevgili Savok.Ben anladım.:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Tex 186 lık seri sayende baya güçlendi,eksikler tamamlanıyor,inşallah seri olarak tamamlandığınıda görürüz,eline sağlık,teşekkürler

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
sevgili hones günlerdir forumun üstünde nefis bir yel olarak esiyosun.. ellerine yüregine saglik.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
...

Bu arada " Eyyafyallayöküll" ne demek anlayamadım,
kusuruma bakmayın,
Hones cevap versin isterim...
Sana sevgilerimi sunuyorum...
Hoşçakal.

190 yıl sonra patlayan İzlanda'daki yanardağ. Eyyafyallayöküll yanardağı, en son 1820'lerde volkanik hareket göstermiş.

Kuzey Denizi doğusunda Grönland'a yakın kuzey Atlas Okyanusu ülkesi olan İzlanda, don ikliminde yer katmanı altından buhar püskürten çok sıcak gayzerlerle kaplı, kuzey enlemine göre epey ılıman bir bölge özelliğini taşıyor.

Sevgili dost hones, cahilliğime ver
Sevgiyle kal.

Başkadır aşk-ı Karşıyaka
Havası da suyu da bambaşka

5pribs.jpg

34jbssl.jpg

83qc2if2eh.jpg

sevda0tbab2.gif

35 1/2 nedir ?

35 1/2 Önce "öteki" olabilmektir.Başarısızı sevebilmektir.Şöyle büyüğüz,şu kupamız var,x takımı yendik gibi sebepleri aşkını tanımlarken kullanmamaktır...Bu anlamıyla 35 1/2 gecekonduludur.....
*35 1/2 İzmir'de kurulan takımlar içinde Bizans rengini almamaktır.Başarısız kendisiyle aynada karşılaşmaktan korkmamaktır.Dahil değil,hariçtir....
*35 1/2 İlk yola çıkmak demektir...
* 35 1/2 Doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin.....sahilinde öpüştüğün yerdir...Vatanındır...Büyüdüğün parklarda çocuğunu büyütebilme mutluluğudur....Biz olabilmektir 35 1/2...
*35 1/2 Sılada özlemdir....Hariç kaldın mı kalbinin burkulmasıdır...Sahilinde meltemi,ışıl ışıl caddeleri..Eşsiz çarşısında 24 saat yaşamı tutabilmektir...
*Volantirist(belirleyici) yöndür 35 1/2...Her seçimde İzmir'in kaderini belirleyecek kadar net ve birlikte hareket etme,birlikte karar verme yetisidir.Biz olabilmektir...Ksk yi kazanan parti İzmir'de kaybetse de geneli kazanır....
*35 1/2 Sporu bir futbol kafesine sokmamaktır...Spor salonlarını konserlerin yapıldığı yer sanmamaktır....Basket maçının 2. periyotu bitince dışarı çıkmamaktır...
*35 1/2 Her spor dalında milli oyuncular yetiştirebilmektir.Yelken,yüzme,voleybol,basketbol ,judo,bilardo,tenis...Bir algılayışın yansımasıdır 35 1/2...
*35 1/2 Bir toplumsal kültürdür...Yüzünü batıya çevirmektir.Kurtuluş Savaşı,Atatürk ve Cumhuriyet lafları duyulunca hala eskisi gibi duygulanabilmektir.Asla ve asla bunlarla çelişenlere prim vermemektir.Sporda başarı uğruna "takunya" giymemektir....
*35 1/2 Karşıyaka'yı tümden temsil eden,Sivaslısını,İzmirlisini,Tokatlısını,göçmenini ,Mardinlisini,Konyalısını bir potada eriten ve BİZ KARŞIYAKALIYIZ dedirten bir toplumsal barış sözleşmesidir...
*35 1/2 Ateştir...35 1/2 Aşktır...Gece yarısı ansızın kaf kaf çekmektir...Bbalkonlardan atlayıp deplasmana kaçabilmektir...Kafaları çekip kederlenmek,güzel günleri düşleyip bir daha bir daha aşık olmaktır cennetine...
*35 1/2 Vefadır...Rıdvan örneğindeki gibi....
*35 1/2 Asla unutmamaktır...Yapılanları daima hatırlamaktır. İyi kötü...
*35 1/2 Millet tv de avrupa maçlarını seyrederken,sokakta köşede,marşlar söyleyip konfeti hazırlamaktır....
*35 1/2 Herkesler uyurken mesela bir basketbol maçı için 560 km gidebilmektir....
*35 1/2 Şiirdir Atilla İlhanımızla(bir kırmızı,bir yeşil) der üstad...
*35 1/2 Tarihtir Yaşar Aksoy'umuzla..
*35 1/2 Bilimi savunmaktır...Sanatı savunmaktır...Onlarsız yapamamaktır....
*35 1/2 Benim 35 1/2 Biziz

Bizim yaşamı algılayışımız
35 1/2...
Bizim en büyük aşkımız....

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Tamam, ağzımın payını aldım,
bu kadar da yüzüme vurulmaz.
Seni tanıdığıma çok memnunum.
Hoşçakal.

saadet

Yeni Üye
14 Nis 2010
17
8
Emeğinize sağlık ama dosya çıkmıyor. Silinmiş. Linki yeniler misiniz lütfen? :)