Teks Ceylan Yayınları 186'lık Seri Sayı 034 - Çizmeler Tepesi

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
034tx.jpg

El Muerto macerası bu sayıda sona eriyor. Teks, Pueblo Feliz'deki randevuya giderken tuzağa düşüyor ve beklenmedik bir yardımla kurtuluyor. Artık El Muerto ile arasında bir engel kalmayan Teks Çizmeler Tepesi mezarlığında bu korkunç düşmanla yüzleşiyor. Acaba El Muerto kim, Teks'le ne alıp veremediği var? Hazırlanan mezara kim girecek? Yine kurşunlar uçuşuyor, nefis bir düello sahnesi ve final...
Bence en güzel Teks maceralarından biri olan bu macerayı seveceğinizi umuyorum. Buyurun:cool::

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Sayın dostum Erince,
mükemmel sunumlarla süslediğin
nefis taramaların için sana teşekkür ederim.
Diyarın değişmez yapı taşlarından birisi oldun.
Eline sağlık.
Saygılarımla...

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Sevgili dostlar elimdeki tüm Teksleri taradım bu sondu. Şimdi Swinglere başladım. Bu gibi elimde az olanları tamamladıktan sonra esas geniş koleksiyonlarıma başlayacağım. O zaman forumdaki Conan, Örümcek Adam ve Süpermen yağmuruna inanamayacaksınız.:cool:
Eylemlerim devam edecek.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Kötü haber: Teksler bitti.
Harika haberler: Swing, Conan, Örümcek Adam, Süpermen yağmuru geliyor.
Ellerine sağlık, teşekkürler.

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
gerçekten final sahnesi muhteşemdi...For A Few Dollars More Col. Douglas Mortimer (Lee Van Cleef)
de intikamını böyle bir çalar saat sahnesi ile almıştı...Teks'den kopya çekilmiş diyeceğim artık :) ...Ama Wilder' in bu kadar eğlence yeter deyip saati parçalaması harikaydı...tuzu biberi oldu diyebilirim....ellerine sağlık aziz dostum...