Teks Ceylan Yayınları 186'lık Seri Sayı 164 - Kurşunların Değeri

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
scan0001lyw.jpg

Değerli "Ertuğrul" kardeşim ve tüm gönül dostlarına hediye olsun. Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Sevgili kardeşim,bu muhteşem paylaşım için teşekkürler...En az Fenerbahçe maçı kadar keyif verdi :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili dostum sarkomer,
bir an önce sigarayı bırakmanı diliyorum.
Tarama yapmaya başladığından bu yana
mükemmel bir gelişme gösterdiğini düşünüyorum.
Eline ve emeğine sağlık.
Sana saygılar sunuyorum.

Bugün pazar.
Bugün beni ilk defa güneşe çıkardılar.
Ve ben ömrümde ilk defa gökyüzünün bu kadar benden uzak
bu kadar mavi
bu kadar geniş olduğuna şaşarak
kımıldanmadan durdum.
Sonra saygıyla toprağa oturdum,
dayadım sırtımı duvara.
Bu anda ne düşmek dalgalara,
bu anda ne kavga, ne hürriyet, ne karım.
Toprak, güneş ve ben...
Bahtiyarım...​

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Sevgili hocam,böyle bir hediye havada kapılır,eline sağlık çok teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Değerli kardeşim mükemmel paylaşımlar.Kalide de oldukça yerinde.Daha ne olsun.Fenerbahçe şampiyon diyesim geliyor ama Ertuğrul hocayı da severim Şampiyonluk onunda hakkı.Her telden tarama var bi zahmet eskileri bir karıştırsan da varsa karaoğlan ...karaoğlan ...karaoğlan.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
kapak resmindeki kızılderiliye tüfek çok yakışmış..değerli paylaşımınız için teşekkür ederim..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Süper bir paylasim daha.. Bu muhtesem hediye icin cok tesekkürler sevgili sarkomer.

gecekartalı63

Yeni Üye
25 Eki 2009
75
4
Siz her ne kadar karşılık beklemeden paylaşsanız da emek ilgi görmediği yerden göçedermiş; emeklerinize içten saygı duyuyorum ve cömertliğinizi de kıskanıyorum.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Gerçekten çok kaliteli bir paylaşım olmuş.
Daha önceden de söylediğim gibi, insanda kitabı elinde tuttuğu hissi yaratıyor.
Çok teşekkür ediyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Siz her ne kadar karşılık beklemeden paylaşsanız da emek ilgi görmediği yerden göçedermiş; emeklerinize içten saygı duyuyorum ve cömertliğinizi de kıskanıyorum.

Değerli kardeşim hayatta doğrular vardır; kişiden kişiye değişir ve saygı duymak gerekir. Hayatta bir de gerçekler vardır ki; kimse için değişmez, gerçek; gerçektir. Yukarıdaki bu güzel cümlenize katılmamak elde değil.

Şunu da belirtmek zorundayım; "gıpta" ve "hased" dilimizde konuşurken ve yazarken birbirine sık karıştırılan iki kelimedir. Ben yukarıdaki "kıskanmak" kelimesini izninizle "gıpta" olarak algılıyorum ve size tekrar teşekkür ediyorum.Saygılarımla...

cevat06

Aktif Üye
30 Tem 2010
488
93
Teks'in beğendiğim maceralarından biridir. Kapak çalışması da hoşuma gitmiştir hep.