Teks Alfa Yayınları Büyük Cilt Sayı 19 Montoya'nın Kızı

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teks Alfa Yayınları Büyük Cilt Sayı 19 Montoya'nın Kızı

Tarama yapan arkadaşa teşekkürler ,Kim taramış bulamadım,kusura bakmasın lütfen.

164 Tek Sayfa 10 MB.

img125.jpg

Orjinal Çift Sayfa

ift_Sayfa.jpg

Düzenlenmiş Tek Sayfa

Tek_Sayfa.png

İşte Adresimiz.

97 MB Yeni Düzenleme

İyi Okumalar

Son düzenleme:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Bence biraz daha çalışma istiyor..Niyetim eleştirmek değil fikrimi belirtmek..Sen bunun yarısını yaparmısın diye sorarsanız yapamam ama,balonlamaları,taramaları bence olmamış..Genede belli bir emek sarfedildiği gerçek..Sayın necdet beyi kırdı isem özür dilerim..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey
Değerli abim hem bu teks hem zagor tek sayfa emeklerini indirdim ve inceledim.Zagor gerçekten çok iyi olmuş.Fakat teksin bu sayısı tıpkı foto filmlerinde olduğu gibi yani diapozitif şeklinde olmuş.Acaba niye böyle olmuş olabilir tekrar bir incele istersen yoksa emeğine saygım sonsuz bende cdisplay ex ile hem teksi hem zagoru inceledim durumu belirteyim dedim.
Not sumatra pdf ile açtım onda bu sorun olmadı ama cdisplay exde sayfalar tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi siyah beyaz ama diapozitif gibi görünüyor.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Değerli abim hem bu teks hem zagor tek sayfa emeklerini indirdim ve inceledim.Zagor gerçekten çok iyi olmuş.Fakat teksin bu sayısı tıpkı foto filmlerinde olduğu gibi yani diapozitif şeklinde olmuş.Acaba niye böyle olmuş olabilir tekrar bir incele istersen yoksa emeğine saygım sonsuz bende cdisplay ex ile hem teksi hem zagoru inceledim durumu belirteyim dedim.
Not sumatra pdf ile açtım onda bu sorun olmadı ama cdisplay exde sayfalar tıpkı fotoğraflarda olduğu gibi siyah beyaz ama diapozitif gibi görünüyor.
[/QUOT

Yardımcı olmanıza çok sevindim.Ben sumatraPDF kullanıyorum,düzenlemeyi bitirdikten sonra kontrol ediyorum,diapozitif gibi gözükmedi,yanlış anlamadıysam,cddisplay exde bozuk gözüküyor,sumatraPDF 'de normal diyorsunuz doğru anlamışım değil mi?İnanın uğraşacağım üzerinde ama aklım almadı.Zagor'u da Teks'i de aynı yaptım,neden böyle oldu şaşırdım.Ama biraz daha çalışayım,ama dediğim gibi sumatraPDF kullanıyorum,okumak için.En güzele ulaşmak için emeklemek lazım,emeklerken üstatlar yardım edince daha çabuk ulaşacağımıza inanıyorum,onun için tüm eleştirilere canı gönülden teşekkür ederim.Saygılar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda
Ben bütün cdisplay ve diğer prg lerle baktım inceledim gayet başarılı ve harika.

Bu arkadaşların dediği oto filmlerinde olduğu gibi yani diapozitif şekli programın en sonunda mavi yuvarlak bir buton var otomatik koyulaştırma ona basmışlar veya prg otomatik yapmış sagdan en sonuncu cdisplay sonundaki düğmeye basssınlar herhangi bir sorun olmadığını görecekler ve bir şey öğrenmiş mutluluğuna ereceklerdir..
Bravo necdet bey

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Yeni düzenleme ,Yeni Link

Ben bütün cdisplay ve diğer prg lerle baktım inceledim gayet başarılı ve harika.
Bravo necdet bey

Canım kardeşim ,sağolasın,ama hayret bende de sorun yok,nasıl oldu bu iş inanın anlamadım.Ama yanıtladığınız için çok mutlu oldum,birazcık rahatladım.Sağolasınız,selamlar.

Yeni Düzenleme,Yeni Link

İİşte Link :

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,057
Necdet bey dostum,
" Teks Alfa Yayınları Büyük Cilt Sayı o5 Montoya'nın Kızı
Tarama yapan arkadaşa teşekkürler ,Kim taramış bulamadım,kusura bakmasın lütfen."
Demişsiniz .
Arşivimden ve Forum sayfamızdan baktım. Büyük Albüm sayı 19 yazıyor.
Zaten Kapakta da 19 az görünür gibi.
Yine Forumda ilk paylaşımda paylaşımı yapan Kinowa tarafından
"Bakunin'in eski bir paylaşımı" ibaresi var.
Bilgilendirme açısından yazayım dedim.
Ellerine emeklerine sağlık dostum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda
Canım kardeşim ,sağolasın,ama hayret bende de sorun yok,nasıl oldu bu iş inanın anlamadım.Ama yanıtladığınız için çok mutlu oldum,birazcık rahatladım.Sağolasınız,selamlar.

Yeni Düzenleme,Yeni Link

İİşte Link :
Sevgili dostum gerçekte ilk yaptığın süper muhteşem ötesi hemde 10 mb. ama sanki 100mblık gibi çok güzel sen bundan şaşma kaliteye önem verenlerdenim mb.boyutu önemli değil yapılan iş önemli sen bu iş yapıyorsun 10mbaytlık dosya inan bakılmasa 100-150 mb dersin. Gelelim son taradığına yani düzenlemene diyelim o hiç iyi degil iyi degil deken hem boyutu büyümüş 90mb kusur hemde çözünürüğü düşüp ekranda 2 sigara paketi kadar görünüyor bu bir eleştiri degil ben seni takdir ediyorum birinci yaptığın düzenlemeyi hem boyut küçük çözünürlük büyuk hemde ekranı kaplıyor kaliteside mükemmel.yani birinci yaptıkların süper.Bundan şaşma..
Tekrar tebrik ederim sihirbazlık gibi düzenlemene.saygılar sunarım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey
Necdet abim ikinciyi de indirdim.Harika olmuş.Özellikle sumatra da öncekinden de iyi cdisplay ex'de sorunsuz olarak izleniyor.Çok sağol.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
canım kardeşim sardary67 hiç üşenmiyor,yaşadıklarını paylaşıyorsun.Sonsuz,sevgi ve selamlar.

Son düzenleme: