Teks (Alfa) 02 - Kayip Insanlar Çiftligi

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,682
Bosna
4_Teks_Alfa_02_001.jpg

Scan Drzeko, edit Assad
300dpi, 1604x2126, q10

Teks (Alfa) 01 - Görünmez Tehlike buradan görebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Kapakta kaybolmuş insanların çiftliği yazıyor taramada kayip insanların çiftliği diye yazılmış..Çok ufak bir hata..Bukadar kusur kadı kızında bile olur derler..Eline emeklerine sağlık Assad üstad..

Sevgili kandraks53, kapakta 'Kaybolmuş İnsanların Çiftliği' yazıyor ama 3. ve 5. sayfalarda 'Kayıp İnsanlar Çiftliği' yazıyor.
İç sayfalarda yazılan tamlama bence Türkçe dilbilgisi kurallarına daha uygun olduğu için tarama dosyasına böyle ad verdim.
Yanlış yazdıysam lütfen düzeltin.
Saygılarımla

tozlukitaplar

Yeni Üye
23 Şub 2023
7
29
Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,709
Karagümrük
Buldum burada renklisi

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/tex-renkli-maceralar-serisi-311-kayip-insanlar-ciftligi.117409/

Keşke mediafire a yüklenseymiş megaupload a yüklendiği için inmedi nasıl indirileceğini yazan olursa çok iyi olur

Başlıyor indirme yüzde 10 a varmadan kapanıyor biri bu macerayı mediafire a yükleyip linkini yazarsa istanbulda ise yemek ısmarlarım ya da adresine çok eski siyah beyaz ilk çıkan redkit maceralarından yollarım
İstediğiniz link mediafire'a yüklenmiştir. Kitap size bir tık kadar yakın.

tozlukitaplar

Yeni Üye
23 Şub 2023
7
29
Dünya sizin gibi mükemmel insanların yüzü suyu hürmetine zorda olsa katlanılıyor çölde vaha misali sizin gibi Kahramanlar olmasa bu kahpe dünya hiç çekilmez ricanızı emir telakki kabul ettim hak eden birine güzel bir yemek ısmarlayacağım ve sizin vesile olduğunuzu söyleyeceğim megaupload dan indirmeyi öğrendim ama siz yinede mediafire yüklediniz umarım boşuna yormadım hakkını helal et size ve emeğinize olan saygımdan megauploaddan indirdiğim dosyayı sildim sizin mediafire a yüklediğiniz dosyayı indirdim macerayı oradan zevkle okuyacağım sağ ol var ol. Sevgiler saygılar. Esenlikler. İyi Günler.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,709
Karagümrük
Dünya sizin gibi mükemmel insanların yüzü suyu hürmetine zorda olsa katlanılıyor çölde vaha misali sizin gibi Kahramanlar olmasa bu kahpe dünya hiç çekilmez ricanızı emir telakki kabul ettim hak eden birine güzel bir yemek ısmarlayacağım ve sizin vesile olduğunuzu söyleyeceğim megaupload dan indirmeyi öğrendim ama siz yinede mediafire yüklediniz umarım boşuna yormadım hakkını helal et size ve emeğinize olan saygımdan megauploaddan indirdiğim dosyayı sildim sizin mediafire a yüklediğiniz dosyayı indirdim macerayı oradan zevkle okuyacağım sağ ol var ol. Sevgiler saygılar. Esenlikler. İyi Günler.
Duygularımız karşılıklı değerli arkadaşım. Zahmet vermediniz, hiç yorulmadım. Hayırda yarışalım, zor durumda olan insanlara elden geldiğince dokunalım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Son düzenleme: