Teks Alfa Yayınları Büyük Cilt Sayı 23

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
file

İlk taramam ve çalışmam olduğu göz önüne alınarak hatalar af ola... Bakunin üstada, değerli moderatör ve süpermod arkadaşlara naçizane hediye...

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Hayırlı olsun dostum ilk tarama için.Devamı gelir dileğimle.Kitabı indirdim .Taramalar gayet güzel.Ama kitap ciltlenirken kenarlar kesilmiş ki bu sizin hatanız değil .Tarama kalitesi olrak değerlendirirsek biraz daha ortalarsanız çok güzel olacak.İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hocam elerine sağlık.Çok teşekkürler.Kapağın taramasına bakılırsa çok güzel bir tarama olmuşa benzer.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
Hocam çok teşekkürler , sizi yorduk :)

Ama arada sırada , sıradanın dışına çıkmak , hiç yapmadığımız bir şey yapmak güzel oluyor...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
İlk taramanı ithaf ettiğin insanlardan biri olmak gerçekten çok gurur verici.
Her gün biraz daha büyümek sanırım ancak bu şekilde tanımlanabilir.
Çok teşekkür ediyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Tarama ve paylaşımın için teşekkürler,bu hastalık devam eder dostum

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Bundan iyisi şamda kayısı dostum.Bende bayıldım bu paylaşıma .. O kadar zaman ayırarak emek vererek hazırladıgın bu güzel kitap icin çok çok teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Sevgili sarkomer,
ilkler her zaman güzeldir,
hele benim gibiler için
hatırlanan ilkler daha da güzeller,
ilk heyecanlar,
ve bunlarda yapılan tüm hatalar masumdur,
ama bir de hatasız olursa tadından hiç yenmez.
İşte böyle dostum,
sen de düştün bu yola,
kolay gele.
Armağan için teşekkürler.
Saygılar, sevgiler.

...
doğduğum yerden kopup
doyduğum yere vardım
her şeyimi unutup
yarama tütün sardım

selam benden eşe dosta
karım yorgun oğlum hasta

sızlayarak kapandı
görünürdeki yara
gurbet yeni dert açtı
acı kattı acıma

turna değil yardan haber getiren
heves değil beni sizden ayıran

hemşeriyiz belki de
özlemimiz de yanı
gelmişiz yaban ele
alın teri kolay mı

beyaz mendil sıla gibi koynumda
işsizliğin zalim ipi boynumda

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Yukarıda yer alan mesajlarıyla övgüde bulunarak şahsımı onurlandıran ve bana cesaret veren tüm değerli kardeşlerime ben de teşekkür ediyorum ve ekliyorum; sizlerin okyanus kadar emekleriniz yanında benimkisi sadece bir damla...İnşallah vakit buldukça damla sayısını naçizane artırmaya çalışacağım. Eksik olmayın...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Savok kardeşim anlatmış yine dizeleriyle...Sarkomer hastalığa inşallah yakalanırsın tarama yapma paylaşma hastalığına diyorum kardeşim:)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
İlk taraman hayırlı olsun dostum.
Artık sende bir kitap aldın mı bir an önce taramak ve dostlarla paylaşmak için tarayıcının başına koşmaya başlayacaksın.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Hem teşekkür edeyim hem de çok sevindiğimi belirteyim :), tarama yapanların sayısı arttıkça sanki aileye yeni bir çocuk ekleniyor (şahsen taramalarımı çocuklarım gibi görüyorum). Bu sevdaya gönül vermemizde bakunin üstadın büyük payı var. Daha bu siteyi bilmiyorken birçok taramasını indirip arşive eklemiş bir kardeşiniz olarak kaptanada ayrıca bir teşekkür borçluyum sanırım :)

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
51
savok kardeşimize bu çok güzel şiirinden,sarkomer kardeşimize de tex için ne kadar teşekkür etsem azdır.ellerinize sağlık.karşılık beklemeden bizlere yoğun emekler harcayarak paylaşımlarını sunan insanlara kardeşim denmez de ne başka ne denir.sevgiyle kalın.