Teks (AD-DE) 07 - Rüzgar Tepeleri

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,661
Bosna
file

Scan drzeko, edit Assad
300dpi, 1866x2469, q10

Teks (AD-DE) 01 - Kumpas buradan görebilirsiniz
Teks (AD-DE) 02 - Alkatraz buradan görebilirsiniz
Teks (AD-DE) 03 - Albatros Mahkumu buradan görebilirsiniz
Teks (AD-DE) 04 - Kayadaki El buradan görebilirsiniz
Teks (AD-DE) 05 - Kayıp Kentin Hazinesi buradan görebilirsiniz
Teks (AD-DE) 06 - Siyular buradan görebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Sayın Assad kardeşim , hafta sonu sıkılmayalım diye yağdırıyor.Ellerine sağlık.Selamlar.

Ben de hafta sonu için Tommiks hazırlayayım dedim.Öğlenden beri uğraşıyorum,kırpmaları yapıp marj vermeye geçince bazı sayfaları minicik yapıyor.Çözemedim.220 sayfa tek tek kes kırp,sonra hava al.İki kere denedim,gözlerim yoruldu,olmadı.Kaç kere kullandığım prg.Anlayamadım.Bu ctesi beni affedin.

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Sayın Assad kardeşim , hafta sonu sıkılmayalım diye yağdırıyor.Ellerine sağlık.Selamlar.

Ben de hafta sonu için Tommiks hazırlayayım dedim.Öğlenden beri uğraşıyorum,kırpmaları yapıp marj vermeye geçince bazı sayfaları minicik yapıyor.Çözemedim.220 sayfa tek tek kes kırp,sonra hava al.İki kere denedim,gözlerim yoruldu,olmadı.Kaç kere kullandığım prg.Anlayamadım.Bu ctesi beni affedin.

Öncelikle assada istikrarlı ve gayet kaliteli emekleri için teşekkürler.Sayın necdet abim senin sorunun programda olabilir.Eğer win 7 kullanıyorsan önce programı kaldır sonra tekrar kur ve dene sorun çıkarmıyorsa bu nokta da bir geri yükleme noktası oluştur.Yok sorun çıkıyorsa başka bir bilgisayar da programı kur ve dene derim sana.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391

Öncelikle assada istikrarlı ve gayet kaliteli emekleri için teşekkürler.Sayın necdet abim senin sorunun programda olabilir.Eğer win 7 kullanıyorsan önce programı kaldır sonra tekrar kur ve dene sorun çıkarmıyorsa bu nokta da bir geri yükleme noktası oluştur.Yok sorun çıkıyorsa başka bir bilgisayar da programı kur ve dene derim sana.

Sağolasın kardeşim,nasipse yarın deneyeyim,haber veririm.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Sevgili Assad..Siular macerası öyle heyacanlı bir yerde bitmiştiki,meraktan patlıyordum..Devamı olan bu macerayı askerin sevdiklerinden mektup bekleyişi gibi bekliyordum..Galiba diyardan ''emeklerine sağlık '' sözü kaldırılıyormuş,bende bilgisayarına sağlık,klavyene sağlık,tarayıp paylaşırken ne yaptıysan,ne kullandıysan hepsine sağlık diyorum..Teşekkürler..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Mükemmel bir çalışma. Seri baştan başa pırıl pırıl oluyor ve ben hayranlıkla izliyorum.

Darısı diğer serilerin başına diyelim.

Teşekkürler, dostlarım.