Teks AD-De Yayınları Sayı 24 - Süvariler

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
001lyv.jpg

Bir serinin final taramasını yapmak bana kısmet oldu.
Nice serileri bitirebilmek dileklerimle herkese iyi okumalar diliyorum.

Kırmızılara ölüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
nihayet ad de bitti ellerin dert görmesin allah ne muradın varsa versin yaşasın mavi benekler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
İlk adım ve son noktanın önemi her zaman fazladır. Teşekkürler "Uzung" kardeşim...

Not:İmkanınız ve zamanınız varsa bu mükemmel paylaşımınızı alternatif olarak biraz daha yüksek çözünürlükte sunabilirseniz şahsım adına çok memnun olurum. Saygılarımla...

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Sevgili Mehmet Ali
Yardım için teşekkürler.
Bu sefer ne hata yaptım? Bilmiyorum. Resmi ekliyemedim.
Ama hemen birinizin el atacağından adım gibi emindim. Sağol.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,813
Dalya 100. sayılara biçilsede ben bu seriye izninle ithaf ediyorum dostum. Seride sonu getirebilmek sana nasipmiş. Verdiğin emek ve dostluk içinse kucak dolusu teşekkürler.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Yıllarca "Devamı gelecek sayıda" yazıları okuduk.
Ama maalesef ne hikmetse o "Gelecek sayı" elimize hiç de istediğimiz sıklıkta ve zamanda geçemedi.
Şimdi ise sayenizde bir "Bu maceranın sonu"nu yaşıyoruz.
Yeni maceralarda buluşmak dileğiyle.
Çok teşekkürler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
mutlu son diye buna denir herhalde..sevgili uzung ben cok sevindim bu paylasima umarim sende hayat boyu sevinc icinde yasarsin ..

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hakikaten küçümsenmeyecek işler başarılıyor bu forumda buda onlardan sadece biri.Katkıların için çok teşekkürler Dostum.Ellerine sağlık.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Arkadaşlar bu başarı diğer 24 cildi tarayan ve paylaşan arkadaşlarımıza ait.
Ben nacizane 2 cilt taradım. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Yıllarca "Devamı gelecek sayıda" yazıları okuduk.
Ama maalesef ne hikmetse o "Gelecek sayı" elimize hiç de istediğimiz sıklıkta ve zamanda geçemedi.
Şimdi ise sayenizde bir "Bu maceranın sonu"nu yaşıyoruz.
Yeni maceralarda buluşmak dileğiyle.
Çok teşekkürler.

Değerli kardeşim ne güzelde söylemiş.Kaç yıldır artık bilmiyorum.Çetin karakoçun yayınladığı SüperTeks küçük büyük herkesin mecmuası adıyla yayınladığı Teks in cilt 49 dan cilt 74 e kadar hep merak ettim.Kimbilir belki birgün nasip olur. :)

Yüce gönüllü dostlarım,sizler sayesinde yıllardır içimizde uhde olan bazı seri ve sayılara sanalda olsa sahip olabiliyoruz.(Yalnız ahdım var cilt 49 u bulursam yazıcıdan çıkartıp kitap haline getirmeye çalışacağım ne kadar zor olur bilmiyorum ama şimdiden kafamda yatıyor :)

Değerli kardeşim paylaşım ruhunun yüceliğince,her istediğin,her dilediğin olsun der sağlık ve afiyetler dilerim.