Tef 1960 - 19

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
415
4,513
İstanbul
Tef-Cilt-1-Say-19-26-Ekim-1960-01.jpg

Ben taradım.

"tef" kelimesini aratmaya kalkınca sistem kabul etmiyor. Dolayısı ile daha once hiç Tef dergisi taranmış mı bulma imkanım olmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Sevgili BelaMatador,
Bugün mükemmel paylaşımlar yapıyorsunuz.. Ne kadar teşekkür etsem azdır..

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
Demekki yokmuş :D ellerine sağlık çok teşekkürler hiç duymadığım mizah dergileri hoş ya ozaman yokmuşum ben

BelaMatador

Onursal Üye
8 Mar 2011
415
4,513
İstanbul
Bendeki üç eski mizah dergisini de taramış oldum. Bundan sonra elimdeki daha once taranmamış dergilere oncelik vererek devam etmeyi umuyorum.

Tef'i aratınca sistem "Bu arama kriterleri sakıncalıdır ve arama sistemi tarafından göz ardı edilir : tef" diye bir cevap veriyor. Yani herhalde sadece 3 harf olduğu için aratamıyorum.

Bu dergiler yayınlandığı zamanlarda ben de henüz yoktum. Tahmin ediyorum babamın lise yıllarına falan denk geliyor. Maalesef başka sayı saklamamış. Tahmin ediyorum bunlar da başka bir şeylerin arasına karışıp bugüne ulaştılar.

Tef ve Akbaba zamanının meşhur mizah dergileri imkanı olanlar tararlarsa çok sevindirici olur.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
kapağı görünce çok eski bir dergi olduğu belli,dergiyi hatırlayanlarında az sayıda olması muhtemel tabi.
Paylaşımınız için teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Listelere eklenmemiş eskilerden bir Tef sayısı..
Kendime not: Sayın mizah bölümü yöneticilerine ceza olarak iki fazla dergi tarama cezası verilmesi..