SAS 45 - Gerard de Villiers - Kontes Adler'in Balosu

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
855
18,767
Denizli
AkKBfa.jpg

54eYTG.jpg

Keyifli Okumalar!..

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Bu seriye devam edecek gibisiniz üstadım. Çok bildiğim ama bir şekilde hiç edinemediğim ve okuyamadığım bir yayın idi. Sayenizde bu fırsata eriştim. Elinize sağlık. Teşekkürler.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Birden fazla kadının davetli olduğu, bu kadınların her birinin birbirine düşman ülkelerden katıldığı davette elbette alkol, ihtiras, entrika bir araya gelince kıyamet kopuyor. Elbette kopan kıyameti temizleme görevi de bahtsız Prens Malko'ya ve sabır taşı uşağı Elko'ya veriliyor. Serinin en sevdiğim kitaplarından biri. Paylaşımınız için teşekkür ederim Reader20 Üstadım.

Seriye yeni başlayacak, Malko Linge ile hiç tanışmamış dostlara SAS İstanbul'da (SAS a İstanbul) ile başlamalarını öneririm.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Gençliğimin kitapları, Kadıköy-Moda ve Yalova'yı hatırlatıyorlar bana.

Çok sağolasın üstadım.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,447
Gençliğimde uzun şehirlerarası yolculuklarda elimden düşmeyen seri kitaplar... Otobüs terminaline gelip valizlerimi yerleştirdiğimde ilk işim her terminalde bulunan gazete - dergi satıcılarına koşmak olurdu. En sevdiğim kitaplar James Bond ve SAS idi. Bond her yerde pek bulunmazdı, ama SAS kitaplarını Kayseri, Van, Bitlis, Gaziantep vb. her yerde bulabiliyordum. Bazen (ne yazık ki her zaman değil) otobüste başka yolculardan da kitabı okumak için ödünç isteyenler olurdu. Sayenizde güzel bir nostalji yaşıyorum. Sağolun. varolun, eksik olmayın.

idrsbzk

Yeni Üye
5 Eki 2020
57
1
Bizden istenen şey olumsuz davranışlarda bulunmamızdır, olumlu davranışlar ise zaten bizimdir.
Franz Kafka