ocak 1964 baskısı bir tarzan

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu kapak ve şekilde basılmış bir tarzana daha önce rastlamamıştım.
bilgisi olan arkadaşlar bilgisini paylaşırsa sevinirim.

001pvp.jpg

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bu kapakta ne arasan var ya?
Sen yine bensiz kitap mı aldın :cool:
kanka, sen yapmazsın değil mi:cool:?
Ha bana süpriz aldıysan başka :p

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
aldım aldım ne olmuş demiycem senin tarzan kolleksiyonuna ne idügü belirsiz
bir tarzan daha eklendi :)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Sevgili dostlarım; Burhanettin Şener tarafından 1963 ila 1969 yılları arasında haftalık olarak yayınlanmıştır.Bilgilerinize....

001pvpsgs.jpg

Son düzenleme:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Sevgili zamangezgini,
cr ansiklopedisi kıvamında bilginizin önünde sayğıyla egiliyorum
teşekkürler.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bunca zamandır eleime nerdeyse türkiyede yayınlanan her şeyden gecti diyebilirim çok az görmediğim yayın çıkıyor.
sahip olmasamda, genelde şöle bir elimden gecer diye düşünürüm de bunu ilk defa gördüm :)
Yaşar Nabi cevirisi bir aşk romanının yanında yatıyordu kuzucuk :)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Sevgili dostum Pandora72; aslında daha önce yazdığın bir mesaja yanıt olarak itirafta bulunmuştum.Herhalde gözünden kaçmış olmalı....

Alıntı: pandora1972´isimli üyeden Alıntı
Sevgili Zamangezgini yine yeni bir güzelliği bizimle, kendine has üslubu ile paylaşmış, mecbur ekrandan okuyacağım, eline sağlık teşekkürler. Sen ve Sensei, hocam siz bu dünyadan değilsiniz değil mi, iki uzaylı kafa buluyorsunuz bizimle

Ben Antares yıldız sisteminden Dünyaya Düşen Adamım.Sensei sanırım Sirius sisteminden,henüz kendisiyle bir diyaloğumuz olmadı.En kısa süre içinde görüşüp anlaşırsak gezegeninizi ele geçirmiş olan Scorpionlulardan kurtarmayı düşünüyorum.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Sevgili dostum Pandora72; aslında daha önce yazdığın bir mesaja yanıt olarak itirafta bulunmuştum.Herhalde gözünden kaçmış olmalı....

Alıntı: pandora1972´isimli üyeden Alıntı
Sevgili Zamangezgini yine yeni bir güzelliği bizimle, kendine has üslubu ile paylaşmış, mecbur ekrandan okuyacağım, eline sağlık teşekkürler. Sen ve Sensei, hocam siz bu dünyadan değilsiniz değil mi, iki uzaylı kafa buluyorsunuz bizimle

Ben Antares yıldız sisteminden Dünyaya Düşen Adamım.Sensei sanırım Sirius sisteminden,henüz kendisiyle bir diyaloğumuz olmadı.En kısa süre içinde görüşüp anlaşırsak gezegeninizi ele geçirmiş olan Scorpionlulardan kurtarmayı düşünüyorum.

pandora1972 hocamızda Drakulon'dan zaten sıkıntı çıkmaz :)

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Herkes uzaylı nasıl bir foruma düştüm yahu! Bu uzaylılardan zarar gelmez hepsini çok seviyorum Teşekkürler Deadlouse71