Süper Tarzan Şilliler Yayınevi Yeni Seri Albüm 34

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

ülkemizde Şilliler yayınlarınca basılan Tarzan serilerini sevmem.* Sevmemin nedeni kahraman değil, yayınevidir. Özensiz hazırlanmış, kesilmiş, ciltlenmiş ve çizilmiş (muhtemelen kopya) sayılar nedeni ile ısınamadım bir türlü. Doldurulmaya müsait geniş listeler forumda da çok fazla takipçisinin olmadığının bir göstergesi olsa gerek. Seveni olsa bile saklayanı olmamış anlaşılan.

Sevgi & Saygı

trznglybnalb3401001.jpg

21cochem312.jpg

Cochem, Mosel Vadisi, Almanya

Moderatör tarafında düzenlendi:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Şilliler yayınevinin birkaç Tarzan kitabına baktım,hikâyeler o kadar basit ki sanki 6-10 yaş grubu çocuklar için hazırlanmış.

Cochem, Mosel Vadisi, Almanya ne güzel yermiş.Gözümüz,gönlümüz açıldı.Teşekkürler üstad.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Zagor'dan bile daha önce tanışmıştım Tarzan'la.Fasikül serisinden 103'e kadar(72. fasikül hariç) da toplayabilmiştim pek rağbet olmadığından kolaylıkla.Bizim neslin trajik öyküsü diğer çizgi romanlarım çöpe giderken,Tarzan'lar banyo kazanını ısıtmıştı.
Dediklerine katılıyorum okuyanı ve biriktireni az olmuştu.Umarım şu anki furya da bir yayınevi el atar da arşivimizde ki yerini hak ettiği şekilde alır.Başka türlü özensiz baskısıyla sağlamını bulup seri tamamlamak çok çok zor.
Tek sayfa tarama lezzetiyle dün gece okudum,bu akşam teşekkürümü yazıyorum.Umarım devamı gelir.
Ellerine sağlık sevgili dostum...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Kitabın orijinali kalitesiz de olsa senin taramanla zevkle okunabilir hale gelmiş.
Teşekkürler üstadım.

Ayrıca "Cochem, Mosel Vadisi, Almanya" seyirlik bir manzara. İnsanın içi açılıyor.