Süper Tarzan Şilliler Yayınevi 150 Krş.'luk Seri Cilt : 13

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Uzun süren tarama serüveninden sonra düzenlemesi tamamlanan 13 Haziran 1972 Yılına ait içinde 37-38-39.nolu sayılar bulunan SÜPER TARZAN CİLT 13 ile birlikteyiz.1972 Yılına ait ciltte 3 adet 150 kuruşluk sayı göreceksiniz.Tarama ve düzenlemelerini sevgili Petranyus'la birlikte yaptık.Ham tarama olarak bırakma kararı aldık.Çözünürlüğüne,kontrastına,renk ayarlarına hiç dokunmadık.Ancak kapak resimlerinde bazı alternatif ilaveler yapma kararı aldık.
Tarzan'lar malesef en az başarı sağlanabilen çizgi romanlardan mutlaka bu konuya bir el atılması lazım.
Genelde akşamları paylaşım yapıyoruz ancak belki akşam müsait olmayız düşüncesiyle paylaşım işini öğlen saatlerine çektik.
İyi okumalar ve iyi arşivlemeler.

Tarama ve Düzenleme : Abolardis & Petranyus

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Ben de Tarzan'ı çok sevenlerdenim...
Her ne kadar yıllar sonra bunun Tarzan değil de Akim adlı bir kahraman olduğunu öğrendiğimde biliyordum bu başka biri benim Tarzan değil diye kendi kendime sevinmişsem de bu akimi de çok sevmişimdir her zaman...
Teşekkürler.
Çok güzel bir tarama olmuş.
Elinize sağlık.
saygılar.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Keyifle indirme tuşuna giderken,üç fasiküllü kitap için neler yazabilirim diye düşündüm.Sonra farkettim ki ne yazsam sevincimi tam anlamıyla anlatmaya yetmeyecek.
Çocukken 105 civarı fasikül biriktirmiştim ilk göz ağrımdan.Sonra bir yitirdim,tamamının olduğu bir dosta da rastlamadım bunca yıldır.
Böyle parça parça tadını çıkarmanın da oldukça keyifli olduğunu öğrendim.
Bu gece okuyup arşivleyeceğim üstadım.Umarım ki devamı da sürpriz bir şekilde gelir.
Bu nefis kalite de çıktısı bile alınır.Kalite kokan emeklerinize müteşekkirim.
Çok teşekkürler üstatlar...