Süper Tarzan Şilliler Yayınevi 250 Krş.'luk Seri Sayı 15

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
Değerli dostlarım,

baş rolü Cim'in kaptığı, yardımcı rollerde Zig ve Ming'in oynadığı, Tarzan'ı konuk oyuncu olarak derginin son bir kaç sayfasında göründüğü bir bir sayı olmuş. Konu da ilginç aslında, ortalıkta Tarzan'da görmeye pek alışık olmadığımız, zırhlı araçlar, toplar ve makineli tüfekler ile bunları kullanan askerler dolaşıyor. Son taradığım sayıda Viking'ler ile kapışıyordu Tarzan ve avanesi; doğrusu hayatlarının ve maceralarının monoton olmadığını kabul etmek lazım.

Sevgi & Saygı

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,176
Sayın "Gulyabani",
öncelikle o kadar yoğun işleriniz arasında, paylaştığınız bu güzel kitap için yürekten teşekkür ediyorum.
Kitabın kapağına gelince;
Tarzan ve papağan için diyeceğim fazla birşey yok da,
Yerliye gelince doğrusu tereddüt ettim; yerli mi, kamuflaj yapmış Çinli mi diye...
Saygı ve sevgilerle...

bayrakzaf.gif

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu çizgiroman yayınlandığı zaman pek tutmamıştı sanırım kalitesiz ve düzensiz yayınlanmasından. Ama şimdi arada bulasın. Bu özenli ve güzel paylaşım için teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Öncelikle sevgili Nadir'e çok teşekkür ederim. Tarzan'ın bu halleri benim çok hoşuma gider..
Bir de Zafer Hocamın yazdıklarına ek olarak hem yerli, hem beyaz hem Çinli hem de azıcık vampir..
Aynı zamanda hayvansever..
Bir kapakta herşey birarada..
Ne güzel..

12 Şub 2010
15,006
543,755
Ben bu Tarzanları çok severek okuyorum.
Bunlardan sonra çıkan Zembla'yı bunlar kadar sevememiştim.
Teşekkür ediyorum sevgili doktorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Bu Tarzan'ları adam etmek gerçekten külfetli bir iş.Bu külfeti yüklenip bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ediyorum sevgili dostum,sağolasın...