Süper Tarzan Şilliler Yayınevi 150 Krş.'luk Seri Sayı 05

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130

snibuq.jpg

Saygılarımla...
bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Eline sağlık hocam.
Saygı,sevgi karşılıklı,
Aynı duygular bendende olsun.
Güzel paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.
Böyle bir tarama ve düzenlemeyle tarzan okumak ayrıcalıktır.
Sağolasın hocam.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
Daha önce okumadığım Tarzan'ı
böyle bir düzenlemeyle okuma
şansı buldum ya, keyif benim keyfim;
tabii ders arasında bakıp yazabiliyorum
bu mesajı da :)
Teşekkür ederim üstadım, elinize sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kitap olarak ilk okuduğum Tarzan'lar bunlar
Akim falan da diyorlar ama benim için Tarzan'dır bu
Kar, Zig, Rita ve diğerleri...
Çiko'dan önce onlar vardı:)
Teşekkür ve saygılar hocam, paylaşıma devam hep sürsün

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Zafer hocam ta uzaklarda, Konya ovasında çiçeklenen bir bahar dalı gibi açmaya devam ediyor.. Teşekkürler üstadım.. Aslında Haluk Abi Doğan kardeş'teki tarzanlar ilk okuduklarımızdı..

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Sarkomer Hoca'mın taraması ile tarzan okumak gerçekten ayrıcalıktır.
Sayın Sarkomer, emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Forumda görece az ilgi gören başlıklardan birisi Tarzan. Aslında basılı hâliyle de böyle oldu gâliba. Bir Teksas'ın, bir Tommiks'in, bir Zagor'un gördüğü ilgiyi görmedi. Öte yandan sıkı takipçileri de vardı elbette. Forumda da başta Sarkomer hocam, Nadir Abi, Haluk Abi ve Savaş üstadım epeyce Tarzan paylaşarak bu açıklığı kapatıyor ve bahsettiğim takipçilerini mutlu ediyorlar. İsim zikretmek her zaman risklidir. İsmini vermeyi ihmal ettiğim dostlar lütfen beni bağışlasın.

Bir dönem (ortaokul yıllarım olmalı) elimde bulunan hepi topu 7-8 kitaptan bir tanesi Tarzan'dı. Hepsinde olduğu gibi Tarzan'ı da sayısız kez okumuştum. Biraz da bu nedenle belki Tarzan'a ilgi gösteren isimlerden birisi de benim.

Nereden, nereye... 7-8 kitaptan herkesin ulaşabileceği onbinlerce çizgi romana... Belki bazı şeyler artık kanıksandı ama altını çizmek gerekli; yapılan iş muazzam. Çizgi roman adına çok büyük bir iş başarıldı, başarılıyor. Elbette bu sayısız gönül insanının olağanüstü çabalarıyla gerçekleşti. Hepsine çok büyük minnet borçluyum. Sarkomer Hocam, bu bahsettiğim gönül insanları arasında ve benim için çok ama çok ayrıcalıklı bir yere sahip. Yaptıklarının karşılığını asla veremem. Ama tesellim var; o hiç karşılık beklemedi zaten.
Sağol, hocam. İyi ki buradasın.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Tarzan olsun çamurdan olsun diyeceğim ama günümüze kalan Tarzanlar tabiri caizse çamur gibiler zaten.
Çamura şekil vermek,çömlek yapmak hakikaten ustalık gerektirir.
Usta işi Tarzan için çok çok teşekkürler...