Süper Tarzan Şilliler Yayınevi 150 krş'luk Seri Sayı:016

can amca

Onursal Üye
19 Haz 2016
115
905
İstanbul

Scan00.jpg

Çorbada benim de tuzum olsun istedim. İlk tarama denemelerimden biri. Boyut biraz büyük oldu. Kota sıkıntısı olanlardan özür dilerim.

İleride daha iyi olacak inşallah. İyi okumalar.

Ekli dosyalar

• Scan00small.jpg
    Scan00small.jpg
    59.4 KB · Görüntü: 8

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Sevgili can amca bence olmuş, eline sağlık.
Kapak ekleyip ufak bir düzenleme yaptım.
Bazı sayfalarda kitap tarayıcıdan uzaklaşmış bu nedenle netlik bozulmuş, bu nedenle mümkün olduğunca tarayıcıya bastırarak ki ben bu işi kalın hukuk kitaplarını koyarak hallediyorum, tararsak bu flu görüntüden kurtuluruz.
Teşekkürler, saygılar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Çok teşekkürler üstadım çok değerli bir paylaşım olmuş.Bende elimden geldiğince kapak resmini tamir etmeye çalıştım.
Saygılarımla.

QdwzeN.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Photoshop kullandım üstadım.Çok daha derin temizlik yapılabilir ancak zaman sorunum var bugünlerde çok yoğunum elimden geldiği kadar yazıları sildim.Saygılarımla.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
Tamammm Can Amcayada zehri bulaştırdık, hahahah bende böyle başlamıştım, ama sıkıntı yok dostum, çok güzel bir bagımlılıga başlamış oldun, ellerine saglık

can amca

Onursal Üye
19 Haz 2016
115
905
İstanbul
İnşallah vakit buldukça sitedeki listelerdeki eksik Tarzan ve Zembla fasiküllerinden elimde olanları tarayıp koymayı düşünüyorum. Ama, acemilikten olsa gerek, bir fasikülü tarayıp, işleyip, yüklemek 1 saati alıyor. Şimdilik haftada 1-2 yapabilecek gibiyim ancak.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
İnşallah vakit buldukça sitedeki listelerdeki eksik Tarzan ve Zembla fasiküllerinden elimde olanları tarayıp koymayı düşünüyorum. Ama, acemilikten olsa gerek, bir fasikülü tarayıp, işleyip, yüklemek 1 saati alıyor. Şimdilik haftada 1-2 yapabilecek gibiyim ancak.

Sevgili can amca öncelikle eksikleri tamamlama konusundaki düşünceniz içinçok teşekkür ederim, elbirliği ile güzel bir arşiv oluşturma yolunda emin adımlarla gidiyoruz. Katkılarınız çok önemli...
Ancak kendinizi fazla yormayın, hiç acele etmeyin, tarama yapmanın keyfini çıkarın.
Hani bulmaca çözer gibi...
Ne zaman kafam bunalsa kitap tarayıp ve düzenleyerek sıkıntımı atmaya çalışırım.
Terapi gibi gelir bana...
Birde dostlarla paylaşmanın güzelliği...
Şimdiden gelecek taramalar için teşekkürler...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili Adminimiz Savaş beyin dediği gibi ; aman aceleci yaklaşmayın.Zorunda gibi hissetmek yada görev gibi hareket etmek büyüsünü bozuyor.
Benim şimdiden düzenleme bekleyen onlarca kitap var zaman buldukça Sevgili Savaş beyin değindiği biçimde azar azar yapmaya çalışıyoruz. Petranyus'la birlikte bazan tamamen bırakıyoruz , bazan bir kitabı tamamen elden geçiriyoruz.
Renkli dergi taramaları ise tam bir macera tara düzenle olmadı renk ayarlarıyla uğraş.Siyah beyaz taramalar nisbeten daha kolay.Ancak bir kitabın yayın aşamasına gelmesi saatler alan bir uğraş.
Bu nedenle damdan düşenin halinden hepimiz anlıyoruz.
Saygı ve selamlarımla.