Süper tarzan şilliler yayinlari 150 kuruşluk seri sayi : 34

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Bu sayı forumda bulunmasına rağmen alternatif olarak yeniden taranması ihtiyacı oluştu.sayın Shoryuken üstadımızda bu sayının yeniden taranması konusundaki düşüncelerini paylaşınca tekrar scan edildi.
Kapak resmi temizlendi orjinali bozulmadan yine tek sayfa olarak düzenlendi orjinali bozulmadan sayfalar restore edilip parlatıldı.Dosyanın içerisinde bir kısım orjinal resimlerde var istemeyen dostlarımız silebilir.Bu arada özel bir dostuma teşekkürü bir borç bilirim sevgili Petranyus çok teşekkür ederim herşey için çok sağol canım kardeşim. Saygılarımla yeniden iyi okumalar ve arşivlemeler.

Tek sayfa düzenlenmiş orjinali bozulmadan parlatılmış tarama

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Bu sayı forumda bulunmasına rağmen alternatif olarak yeniden taranması ihtiyacı oluştu.sayın Shoryuken üstadımızda bu sayının yeniden taranması konusundaki düşüncelerini paylaşınca tekrar scan edildi.
Kapak resmi temizlendi orjinali bozulmadan yine tek sayfa olarak düzenlendi orjinali bozulmadan sayfalar restore edilip parlatıldı.Dosyanın içerisinde bir kısım orjinal resimlerde var istemeyen dostlarımız silebilir.Bu arada özel bir dostuma teşekkürü bir borç bilirim sevgili Petranyus çok teşekkür ederim herşey için çok sağol canım kardeşim. Saygılarımla yeniden iyi okumalar ve arşivlemeler.Yanlışlıkla yazıyıda parlatmışız.:Ğ

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
düzenleme konusunda bende faydalı olabilirim ama forumda o konuda ihtiyaç varmı diye karar veremiyorum
her dergi er yada geç yeniden kaliteli olarak taranıyor
o yüzden hiç kalkışmıyorum düzenleme olayına
eline sağlık üstadım teşekkürler

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Tarzan paylaşımları güzeldir.Alternatif paylaşımlar çok da iyi oluyor.
Değerli emeklerinize çok teşekkür ediyorum...