TAN gazetesi (7 Haziran 1983) Yıl 1 Sayı 16

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Muhteşem bir paylaşım! Bu kadar özenli bir tarama ve düzenleme acaba millet kütüphanesinde var mı karar veremedim?!... İnsanın içi gidiyor. Neden millet kütüphanesi böyle paylaşımlara erişim yolunu kapalı tutar anlam veremem?!.. Teşekkür ederim üstat. Devamı gelmesi dileklerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ne güzel pırıl pırıl, tam bir arşivlik sayı daha.. Millet kütüphanesi tarihi değeri olan böyle gazetelere yer vermese de sizler gibi arşivci üyelerimiz sayesinde ÇD kütüphanesi bu hizmeti vermeye namzet olarak yoluna emin adımlarla ilerliyor. Verdiğiniz emekler için çok teşekkürler üstadım.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Muhteşem bir paylaşım! Bu kadar özenli bir tarama ve düzenleme acaba millet kütüphanesinde var mı karar veremedim?!... İnsanın içi gidiyor. Neden millet kütüphanesi böyle paylaşımlara erişim yolunu kapalı tutar anlam veremem?!.. Teşekkür ederim üstat. Devamı gelmesi dileklerimle.
Övgüleriniz, hele ki Millet Kütüphanesini kıyas almanız, beni çok mutlu etti üstadım. Taramalarımda gün geçtikçe daha iyi olmaya çalışıyorum. Tabidir ki, Diyarcılara en güzelini sunmaktır amacım, ama itiraf etmeliyim ki; bunu kendim için yapıyorum. Arşivimde ne kadar Gazete, dergi var ise hepsini paylaşmak isterim ama mümkün değil tabi ki. Yettiğimce örnekleri paylaşmaya devam edeceğimi bilin.
Teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla...

teks55

Çeviri & Balonlama
5 Ara 2016
2,451
7,953
Baldız eniştesiyle basılır. Açıklama olarak da "Eniştemi yorgan sandım." der. Ayrıca sakallı bebek haberi ile tiraj patlaması yapmıştı. Paylaşım için sonsuz teşekkürler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
fluuvwubn8kf1np6g.jpg

İlk defa gördüm bu romanı, harikasınız.​

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
fluuvwubn8kf1np6g.jpg

İlk defa gördüm bu romanı, harikasınız.​
Cemal Dündar ustanın tablo kalitesinde ve asla ödün vermeyen tertemiz çalışmaları o denli çok ki hangisini sayayım. Ve yine esefle kaybolup giden, albümleşmemiş çalışmalar diyerek üzüntülerimi sunayım. Bir gün tamamlanıp düzenlenir temennisiyle...

Not:Yazar kısmında bir Adnan Veli adı geçiyor.Küçük bir araştırma ile Adnan Veli adına ulaştım.Ulaştığım Adnan Veli soyadı kınık olan ve Orhan Veli'nin kardeşi olan Adnan Veli ama bulduğum Adnan Velinin yalnızca dört kitabı var ve hiç birinin adı Aşk ve kan değil.Dolayı ile bu kullanılan adın müstear bir ad olduğu izlenimi bende ağır bastı...

Son düzenleme:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Gazete taramaları gerçekten mükemmel... Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi: