Deepwater Prison 2 Blok

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,710
Deepwater Prison 2 Blok

ev46e857yd189v06g.jpg

Çözünürlük : 2000 x 2793 x 72 dpi

Sayfa Adedi: 48

Çeviri, balonlama ve sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Elinize kolunuza emeğinize sağlık bayılıyorum bu tarz çizgi romanlara sayenizde bir tanesini daha okuyabildim tekrar çok teşekkürler

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Çok teşekkür ediyorum, Sevgili Daltas.Merakla bu frankofon serisinin son albümünü bekliyorum.Sayenizde gördüğüm kadarı ile yeni frankofonseverlerde saflarımıza katılıyor.Buda gelecekte yurdumuzda Frankofon Albümlere ilginin artabileceğini gösteriyor.
Daha önceden bu alanda bayrağı taşıyan Sevgili Odenat, Sensei, Gaston,Vito, Lobador ve Aniror isimli arkadaşlarında bu alanda paylaşımlarını inşallah tekrar görebiliriz.Ne olur bu azminizi ve paylaşma arzunuzu kaybetmeyin.Çünkü bu forum sizle ve sizin gibi emektar arkadaşlarla çok daha güzel... Sevgiyle kalın,hep mutlu ve sağlıklı kalınız...

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,015
8,494
Büyük bir emek harcayarak ortaya çıkarılan bu eserleri bizlerle karşılıksız paylaşımlarınız için söylenecek sözcük bulmak ayrı bir mesele, sizlerin yaptığınız bu meşakatli işlemlere saygı ile karşılıyor. Sonsuz teşekkürlerimle. Sevgi ve saygılarımla üstadım. İyi ki varsınız. Sağlıklı günler dileklerimle.

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,202
2,117
Gerçekten çok değerli bir paylaşım, teşekkürler, sağlıklı ve hayırlı bayramlar