Superman Vs. Türk Erkeği

DeathRain

Yeni Üye
7 Şub 2012
58
41
Lütfen okurken bir Superman bir türk erkeği kısmından okuyunuz..
(Not:Bu yazı bir bayan için yazılmıştır :D)
Superman
1-Taytın üzerine kırmızı bir don giyer
2-Milyonlarca hayranı vardır ve büyük bölümü bayandır.
3-Çalıştığı grupta Wonderwoman gibi aşırı güzel kişiler vardır.
4-Kimliğini ele vermemek için asla sakal,bıyık bırakamaz
5-Oksijen solumadığı için(Çoğu kurguya göre) horlamaz
6-Superman kıyafeti gömleğinin içinde olduğundan her seferinde gömleğin düğmeleri kopar.
7-Süper duyu gücüne sahiptir.

Türk Erkeği
1-Asla taytın üzerine don giymez giyse bile bu don kırmızı olmaz
2-Çevresinde ona hayranlık duyan kişilerin sayısı bir el ile sayılacak kadar azdır.
3-İşyerindeki en güzel kadın karşı masada oturan kadındır o da zaten bol sivilceli çakma bi sarışındır.
4-Sakal bıyık olmazsa olmazdır
5-Geceleri sizi asla yalnız bırakmayacak o meşhur horlamaya sahiptir.
6-Gömlek bir servet değerinde olduğu için itina ile bakılır.
7-Bazen öyle bir konuma gelirki suratına söylediklerinizi bile duymaz yani arkasından rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Sonuçta Türk Erkeği 1 adım öndedir :D

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
beğenmekle beraber ne isterler yurdum insanından anlamam yani her millet çok iyi çok temiz hiçbir kötüğü kıroluğu yok benim milletim sanki istatistik yapılmış veya hepsi aynıymış gibi bir genellemeye tabi... espiri de olsa internette baya böyle ifadeler var acaba hangi niyetle böyle yazıyorlar bilemem ama kuşkuluyum paylaşım için teşekkürler.tamam melek değiliz ama kimse bizi hanzo gösteremez. herşeyin arkasın da bir komple teorisi aramam ama yine de milletimize karşı yürütülen psikolejik harp de göz ardı edilemez "batılının zihni arka planında her zaman bir türk korkusu olmuştur ve bunu eserlerine yansıtmışlardır"